Vylepšite si kondičku vďaka záťažovej veste

Vylepšite si kondičku vďaka záťažovej veste

Túžite po skvelej kondícii, vypracovanom a silnom tele? V tom prípade môžete vyskúšať záťažovú vestu. Ide totiž o obľúbenú pomôcku pri tréningoch aj cvičení. Fitness doplnok zvýši váš tep a donúti vás podať skutočne maximálny výkon.

Záťažová vesta ako univerzálna pomôcka na rôzne druhy športov

Záťažovú vestu môžete používať pri všetkých športoch, ktoré vyžadujú prekonávanie záťaže. Sem sa radia posilňovacie aj fitness cvičenia.

Môžete ju využívať pri rôznych aktivitách, ako je napríklad cvičenie v posilňovni. So záťažovou vestou si zacvičíte kliky, drepy či obrátené výpady. Je omnoho lepšia ako činky či kettlebell, pretože ak s pomôckami cvičíte príliš dlho, tréning začne byť nepohodlný a mnohokrát aj bolestivý. Záťažová vesta sa ale nosí komfortne, rozloží váhu v oblasti trupu, preto je tréning jednoduchší.

Pokiaľ obľubujete turistiku a prírodu, záťažová vesta vám môže na cestách za dobrodružstvom robiť spoločnosť. Aj z obyčajnej prechádzky sa tak môže stať intenzívny tréning.

Skúsení bežci si vestu môžu nasadiť aj pri behu, rovnako je možné s vestou jazdiť na bicykli a spáliť tak väčšie množstvo kalórií.

Záťažová vesta vám pomôže k vysnívanej postave

Keďže je záťažová vesta prispôsobená konštrukcii tela, cvičenie s ňou nepreťažuje chrbticu a ani ostatné časti tela. Naopak, váha je rozložená rovnomerne, vďaka čomu sa zlepšuje vaša kondícia, sila a zväčšujú sa svaly. Vesta tak nielenže obohatí váš tréning, ale pomôže vám dopracovať sa k vysnívanej postave omnoho rýchlejšie ako iné pomôcky a metódy.

Na svoje si príde každý

Chcete zväčšiť svalovú hmotu, zbaviť sa podkožného tuku alebo si jednoducho vylepšiť kondíciu? Záťažových viest je celá kopa, takže si z nich vyberie každý - muži aj ženy. Môžete siahnuť po veste v rôznych váhových kategóriách, po ľahkých 5-kilových vestách či po najťažšom variante 50-kilovej veste. Okrem váhy si vyberte aj správny materiál. Nylon sa vyznačuje dobrou absorpciou potu, neoprén je priedušný a pohodlný, polyester je mohutnejší a bavlna sa vyznačuje jednoduchou údržbou.