Vodná masáž pre profesionálnych športovcov, ale i amatérov

Existuje vôbec niekto, kto by nemal rád relax v horúcej vode s masážnymi tryskami? Ľudia vírivky, ale i hydromasážne vane proste milujú. Navštevujeme ich v rôznych aquaparkoch, ktoré sú však preplnené, a to nás veľa krát odradí od ďalšej návštevy. Súčasné vírivky vedia okrem klasickej hydromasáže aj rôzne doplnkové terapie, ktoré ocenia prepracovaní ľudia, ale i aktívni či menej aktívni športovci. Horúce trysky priaznivo pôsobia na stuhnuté svalstvo, chránia náš imunitný systém, znižujú napätie a zlepšujú našu kondíciu.

 virivky2

Uvoľnenie svalov, ale i mysle

Neexistuje ani jeden športovec, ktorý by si aspoň raz za čas nedoprial relax vo forme odpočinku vo vírivke. Niet však nad vlastnú vírivku, ktorú môžete navštíviť v pohodlí vášho domova, kde budete len vy a prípadne vaša polovička. Môžete si dopriať vodnú masáž, ktorá uvoľní vaše kĺby a stuhnuté svaly. Vaše telo potrebuje po namáhavom športe predovšetkým dostatočnú regeneráciu a uvoľnenie. Okrem toho sa zrýchli váš krvný obeh a cievy sa roztiahnu. Pokiaľ trpíte reumou alebo iným kĺbovým ochorením, mali by ste vašim kĺbom i svalom dopriať patričný relax, a to aj niekoľko krát za týždeň.

Vodné masáže sú skvelé pre golfistov, cyklistov, futbalistov a basketbalistov, keďže najmä pri týchto športoch sú kĺby extrémne namáhané a teda aj veľmi rýchlo unavené. Však už len také chodidlá obsahujú viac ako 7 000 nervových zakončení, ktoré by sa mali pravidelne premasírovať. Práve spoločnosť Sundance ponúka širokú škálu víriviek - Aquamarinespa, ktoré sú určené na premasírovanie týchto bodov. Vysoko výkonné trysky sú skvelé i pre ľudí, ktorí trpia syndrómom karpálneho tunela. Počas relaxovania vo vírivke sa budete cítiť sviežo, plný energie a verte, že aj vaše zdravotné problémy a bolesti kĺbov sa zmiernia, prípadne úplne vymiznú.