Predĺžte pohlavný styk až o 30 minút!

Dĺžka pohlavného styku môže potrápiť, aj muža, aj partnerku. Mávate aj vy problém so zlou erekciou? Ak áno, potom tento problém podporí vznik ďalšieho. Príliš krátky pohlavný styk, kedy si neužijete jednak vy a nestihne si užiť ani vaša partnerka, nie je ničím príjemným. Odhaľte s nami, ako si môžete predĺžiť tie najintímnejšie chvíle až o 30 minút.  

 

  • minúty je priemer

Štatistiky uvádzajú, že muži ejakulujú priemerne
po 4 minútach. Ženy majú vyvrcholenie v priemere
po 10-tich minútach. Priemerná dĺžka pohlavného styku je
6 až 8 minút. A okrem toho, muž pociťuje problém s erekciou, ak sex pretrváva pravidelne menej než 3 minúty. Našli ste sa aj vy v týchto štatistikách alebo je pravda niekde inde?

Nie vždy je chuť

Rovnako ako ženy, aj muži mávajú svoje dni. Teraz narážame na to, že nie je pravdou, že muž má vždy a zakaždým chuť na sex. Pokiaľ ho jeho pracovné, či mimopracovné povinnosti zasiahnu až natoľko, že je ochromená aj jeho hlava, tak samotný stres a napätie sa prenášajú do postele. Vtedy je problém s erekciou, či s predĺžením pohlavného styku akoby samozrejmosťou. V zásade platí, že aj muži sú iba ľudia a vtedy môže partnerka s vami robiť čo chce, nepomôže to.

Pomoc tabletiek

Čo vám však môže pomôcť v tomto smere, sú tabletky na predĺženie pohlavného styku. Chuť na sex a zlepšenie erekcie prichádza v každom veku, aj v tom vyššom. Samotný účinok tabletiek prichádza pomerne rýchlo. Ak túžite po predĺžení pohlavného styku až o 30 minút, vyskúšajte tabletky Zerex. Predĺžte si dĺžku pohlavného styku, majte kvalitnejší orgazmus a potešte ním aj svoju partnerku.

Zerex, dlhší pohlavný styk

Dnes mnoho spokojných mužov nedá dopustiť práve na tabletky Zerex. Práve pomocou týchto tabletiek sa dá jednoducho a rýchlo predĺžiť pohlavný styk aj o 30 minút. Okrem toho sa zlepší celkový sexuálny život, tak ako partnerom, tak aj jednotlivcom.

Pokiaľ mávate okrem iného aj problém s mäkkým a tenkým penisom, mimochodom Zerex sú overené tabletky na zväčšenie mužského prirodzenia a samotnej tvrdosti. Tak hor sa za spoznávaním a užívaním si dlhšieho pohlavného styku, pretože už viete, ako na to.

 

© autor JG 09 / 2015

© Creativa Images / Dollar Photo Club