Kvalitný nábytok nemusí byť drahý

Hneď po kuchyni býva najväčšou investíciu do nábytku sedacia súprava. Ale ani tie luxusné sedacie súpravy nemusia byť drahé. Veľký sortiment sedačiek ponúka e-shop s nábytkom Nábytok-Elegancia.sk. Jeho ústredný slogan ho vystihuje dokonala: elegancia a štýl na dosah. A práve to teraz doprajte svojej obývacej izbe či hale spájajúcej kuchyňu, jedáleň a obývačku. Poďte sa pozrieť na nábytok, ktorý zmení váš interiér k nepoznaniu.

Lacné sedacie súpravy v luxusnom dizajne

Na luxuse a pohodlí si pokiaľ ide o sedaciu súpravu zakladá väčšina z nás. Nie je sa čomu diviť, veď ide obvykle o ústrednú časť nášho bytu či domu. Nábytok-Elegancia.sk ponúka klasické sedacie súpravy, obľúbené kombinácie 3+2+1, samostatné kreslá a taburety, žiadané rozkladacie sedačky aj luxusné sedačky – kožené, so zaujímavým dizajnom alebo veľkopriestorové. Tie v mnohých prevedeniach umožňujú nielen pohodlné sedenie, ale aj odpočívanie v ľahu. A to obvykle aj pre viac osôb naraz.

Aktuálne ponúka e-shop Nábytok-Elegancia.sk zaujímavé zľavy až 50 % na vybrané sedacie súpravy a k tomu dopravu zadarmo pre všetky modely sedacích súprav. Možná je práve teraz ten správny čas, vymeniť vašu starú sedačku za novú.

Jedálenské sety pre ľubovoľne veľkú rodinu

foto_detail_main_tmb_10815_1Ďalším miestom, kde sa schádzame s rodinou, ale aj s priateľmi, ktorí chodia k nám domov, je jedáleň. Luxus stolovania vám konferenčný stôl v obývačke nikdy neumožní. Preto je dôležité zamyslieť sa aj nad zázemím jedálne. Nábytok-Elegancia.sk má v ponuke jedálenské sety a zostavy pre rôzny počet ľudí. Od štandardných setov pre štyri osoby, až po veľké luxusné zostavy 12+1. Zaujímavé sú aj jedálenské sety s rozkladacím stolom, ktoré umožnia podľa potreby zväčšiť alebo zmenšiť plochu stola. Uvažovali ste napríklad niekedy nad okrúhlym stolom? V malom priestore je veľmi praktický, pretože nás uchráni pred modrinami, ktoré nám naopak často uštedria do malého priestoru postavené klasické obdĺžnikové či štvorcové stoly.