Rádiové oplotenie pre psov a mačky: 5 výhod pre vás a vášho miláčika!

S kvalitným a účinným rádiovým oplotením pre psov a mačky zvládnete ich voľný pohyb jednoduchšie a účinnejšie. Nasledovných 5 výhod tohto systému vás zaručene presvedčí o tom, že je to najlepšie riešenie aj pre vášho psa alebo mačku.

 

  1. Kvalita produktu

Jedná sa o rádiové oplotenie pre psov a mačky, od svetovej americkej značky PetSafe a európskeho (francúzskeho) výrobcu Numaxes – Canifugue. Jedná sa o kvalitný produkt, ktorý je veľmi účinným v porovnaní s lacnejšími čínskymi variantmi, ktorých je čím ďalej viac na našom trhu.

  1. 3-ročná záruka na produkt

Ak sa rozhodnete pre rádiové oplotenie pre psov alebo mačky značky PetSafe, dostanete navyše až 3-ročnú záruku na tento produkt. Štandardne dostane v obchode 2-ročnú záruku, ale PetSafe veľmi dobre vie, že zaručiť sa o rok viac, nie je žiadny problém, pokiaľ všetko funguje tak, ako má.

  1. Garancia vrátenia peňazí

PRF-3004XW-20_Package01_Web1000pxlĎalšou garanciou pri tomto systéme rádiového oplotenia pre psov a mačky je garancia vrátenia peňazí do 30 dní
od kúpy tohto produktu. Ak nebudete spokojní, tak môžete pokojne nepoškodený výrobok vrátiť.

  1. Odborná podpora pri výbere zariadenia

Neviete si rady, aký produkt a zariadenie bude najlepšie pre váš domov, či firmu? Žiadny problém, pri kúpe rádiového oplotenie pre vášho psa alebo mačku vám vždy odborne pomôže náš vyškolený profesionálny tím.

  1. Produkt aj pre mačky, nielen psov

Výhodou nášho systému oplotenia pre psov a mačky spočíva v tom, že značka PetSafe ako jediná firma na trhu ponúka okrem rádiového oplotenia pre psov, aj rádiové oplotenie pre mačky. Takže aj vaša mačka môže mať špičkový a voľný výbeh s moderným spôsobom obmedzenia.

Ešte stále vyberáte vhodné riešenie pre výbeh vášho psa alebo mačku? Skúste prelomové rádiové oplotenie PetSafe a Numaxes a zaručene budete spokojní!