Keď je čas míňať – typy na dámsku obuv, po kúpe ktorej nebudete mať v peňaženke prievan

Snáď každá žena má raz za čas nutkanie hriešne míňať ťažko zarobené peniaze. Či už za dovolenky, masáže alebo oblečenie. Mnohé však najradšej utrácajú za topánky. Čím viac obuvi, tým lepšie.

 

Všetky obuvichtivé dámy, zbystrite pozornosť! Na webe Topankaren.sk nájdete ponuku vychytených topánok, ktoré môžete nosiť rovnako dobre do práce aj si v nich užívať voľný čas. Snúbi sa v nich štýl, módnosť a dobré ceny, veľmi prijateľné pre vašu peňaženku. To je dobrá kombinácia, čo poviete?

 

Lodičky

Dáma na podpätkoch, to je chodiaca dôstojnosť a elegancia. Ak aj vy potrebujete vhodnú obuv do práce alebo na jednania či pracovné posedenia, nahliadnite do ponuky exkluzívnych lodičiek. Nájdete tu klasické lodičky s ostrou špičkou na ihličkovom podpätku aj výstredne pôsobiace lodičky na platforme. Čierna je elegantná a hodí sa ku všetkému, skúste však aj lodičky v červenej – je to predsa farba vášne.

 

Čižmy

Ako súčasť odievania prežili čižmy niekoľko storočí, ich postavenie to ale vôbec nedegraduje. Práve naopak, aj z hľadiska aktuálnej módy sú čižmy stále v kurze. Také zateplené semišové čižmy vám s nástupom mrazov a snehu určite padnú vhod. A môžete si vybrať, či zvolíte nízke alebo vysoké čižmy nad kolená. My sa prikláňame k tým vyšším, ktoré ozvláštnia nie len váš šatník, ale aj nohu a postavu, ktorej dodajú na šarmantnom výraze. Obujte si správne čižmy a staňte sa kráľovnou!

 

Tenisky

Prerod z výlučne športovej obuvi na obuv pre voľný čas teniskám svedčí. A bude svedčať aj vám. Neobyčajným vzhľadom pútajú dámske tenisky na platforme, z ktorých extravagantné, takmer až kubisticky pôsobiace vzorovanie robí neoceniteľný kúsok vo vašej zbierke. Pokojne však siahnite aj po klasike, ktorou sú bielo-čierne plátenné tenisky. Kúpte si aj ich čisto biele prevedenie, kombinujte oba páry medzi sebou a uvidíte, že ani čierno-biela nemusí byť fádna.