Kondómy Durex – rokmi overená kvalita

Telesná radosť má úzky súvis aj s telesným a duševným uspokojením. Tieto a mnohé ďalšie parametre majú na zreteli aj pri výrobe kondomov Durex. Už takmer storočie využívajú zamilované páry výrobky tejto celosvetovo známej značky.

 

Počiatky

História vzniku kondómov značky Durex sa datuje do r. 1929, kedy si spoločnosť London Rubber company registruje výrobok práve pod týmto názvom. Ten je skratkou vlastností, na ktoré sa u kvalitných kondómov môžeme spoľahnúť: durability – pevnosť, reliability – spoľahlivosť, excellence – znamenitosť. Už v r. 1930 vyrába firma kondómy s použitím latexu a o šesť dekád neskôr privádza na trh ochutené a farebné kondómy. Aj vďaka prísnym testom je dnes Durex svetovým lídrom vo svojom segmente.

 

Zaujímavosti

Značka sa môže popýšiť aj ďalšími zaujímavými miľníkmi. Do nového milénia prispel Durex ako prvý vrúbkovaným a bodkovaným kondómom, ktorý pri styku stimuloval oboch jeho aktérov. Prelomový výrobok dostal meno Pleasuremax, odporúčame si ho zaobstarať prostredníctvom webu svetkondomov.sk. Ďalším prelomovým výrobkom bol kondóm Mutual pleasure, špeciálne vyvinutý na dlhšiu výdrž partnera a rýchlejšie uspokojenie partnerky. Aj tento výrobok spolu s mnohými ďalšími je v ponuke na www.svetkondomov.sk.

 

Pre lepší pocit

Inovatívnych výrobkou s prelomovými vlastnosťami však firma ponúka oveľa viac. Jedným z nich je napríklad aj spoľahlivý Durex Real feel. Kondóm je vyrobený z polyizorpénu, čo je materiál, ktorý dobre znášajú aj alergici na latex. Neobsahuje totiž látky, ktoré alergie potenciálne môžu vyvolávať. Samotný názov výrobku je vzhľadom na jeho vlastnosti naozaj výstižný – kondóm sa vďaka väčšej mäkkosti a pružnosti lepšie prispôsobí a zabezpečí vám skutočný a plnohodnotný pocit zo styku. Ako vravia Američania – real feel.