Dostaňte sa rýchlo do dobrej formy a kondície

Túžite sa dostať čím skôr do lepšej formy a schudnúť pár kíl? Najlepším vašim pomocníkom bude trenažér, ktorých je v ponuke niekoľko.

Trénujte na bežeckom páse a vyformujete celé telo

Schudnúť a vyformovať svalstvo sa dá niekoľkými spôsobmi. V dnešnom fitness svete môžeme pozorovať, ako väčšina ľudí pravidelne navštevuje fitness centrá, kde si naozaj precvičia celé telo. Zmeniť postavu sa však dá aj bez toho a to zapojením rôznych športových aktivít do každodenného života. Najúčinnejšou aktivitou na chudnutie, ale aj spevnenie svalstva je beh, bez ktorého sa nedá vykonávať žiadny profesionálny šport. Vďaka nemu získavajú ľudia kondíciu a formu, ktorú dokážu zužitkovať aj v iných životných sférach. Je preto úplne pochopiteľné, že beh je obľúbenou činnosťou ľudí po celom svete.

Vykonávať sa dá úplne jednoducho a všade, kde si zmyslíte. Stačí vám obuť si dobré tenisky a môžete začať. Nie vždy sa však dá behať vo vonkajšom prostredí, čo vám dokáže narušiť športové plány. Našťastie sú k dispozícii bežecké pásy, ktoré sa nachádzajú nielen v komerčných, ale aj domácich posilňovniach. Tento neprekonateľný fitness stroj vás nikdy nesklame a váš tréning sa už nikdy nemusí odvíjať od aktuálneho počasia. Svoje ciele tak splníte na 100 percent, pretože vám nebude stáť nič v ceste. Výbornou voľbou sú aj rotopedy, ktorými nahradíte pohyb vo vonkajšom prostredí počas nepriaznivého počasia.

Pozor na kvalitu a funkcie

Ak sa rozhodnete, že si bežecký pás zakúpite a nebudete sa spoliehať na dobré počasie, treba si dať pozor na výber trenažéru. Tie najlepšie výrobky majú tichý a výkonný motor, čo vám umožňuje používať ich aj v byte, kde máte množstvo susedov. Dôležitým faktorom je aj dobré odpruženie pre šetrenie kĺbov, pretože športom by sme si mali zdravie zlepšovať a nie ničiť. Ak chcete kvalitu a zaujímavé funkcie, odporúčame merač tepovej frekvencie s hrudným pásom. Vďaka nemu budete presne vedieť, ako reaguje vaše telo a dokážete si jeho reakcie zmapovať.

Okrem toho disponujú lepšie trenažéry aj inými modernými funkciami, jednoduchým ovládaním a dostatočne veľkou bežeckou plochou pre pohodlné a bezpečné behanie. Výbornú ponuku má športový predajca inSPORTline, ktorý poskytuje predĺženú záruku až 10 rokov. Súčasťou nákupu je tiež odborný servis a teda oprava bežeckého pásu priamo u vás doma, čo ocení každý zákazník. Keďže bežecký pás nie je lacnou záležitosťou, inSPORTline vám prináša jedinečnú možnosť nakupovania na splátky. Vy tak nemusíte o bežiacom páse už len snívať, ale doma ho môžete mať v priebehu pár dní.