Zatieňte svoje bývanie!

Chcete mať vo svojom dome alebo byte vždy príjemný chládok a vyhnúť sa slnečným lúčom pražiacim do interiéru? Vonkajšie žalúzie a látkové rolety sú spôsobmi, ako sa pred slnkom dokonale ochrániť.

A nie len pred ním. Každý z nás chce mať predsa doma čo najväčší možný komfort a súkromie, to je vlastne dôvod, prečo potrebujeme nejaké bývanie. Ak niečo komfort nášho bývania naruší, obvykle to na nás pôsobí výrazne negatívne, preto sa snažíme negatívne pôsobiacim veciam vyhnúť. Kým slnko je pre človeka určite z väčšej časti priateľ ako nepriateľ, v niektorých situáciách dokáže byť skutočne nepríjemné. Máte radi, keď môžete v lete ležať na ležadle a opaľovať sa, že? Ale keď nám ráno, keď pijeme rannú kávu a sedíme pri televízore, zasvieti slnko akurát do stredu obrazovky a nič nevidíme, už takí šťastní nie sme. Taktiež asi všetci poznáme ten nepríjemný pocit, keď si ráno chcete poležať dlhšie v posteli, ale slnečné lúče prenikajúce do izby vám doslova vypaľujú oči. Týmto problémom sa dá účinne a jednoducho vyhnúť. Vnútorným tienením, ktoré môžu predstavovať napríklad látkové rolety, alebo vonkajším tienením, ktoré môžu tvoriť vonkajšie žalúzie. Pozrime sa na ne detailnejšie.

Zvnútra, alebo zvonku?

Pozrime sa na tieniace produkty spoločnosti CLIMAX. Ak sa rozhodnete pre vonkajšie žalúzie, nepochybne si máte z čoho vyberať. Či už sú to spôsoby uchytenia vonkajšej žalúzie, vďaka ktorým sa jednoducho prispôsobia technickým riešeniam vášho domu, alebo farby samotných vonkajších žalúzií. Na tých skutočne záleží, lebo sa výrazne podieľajú na vzhľade exteriéru domu. Vonkajšie žalúzie sú vyrábané v nemeckej licencií, čo zaručuje čo najväčšiu spoľahlivosť a odolnosť, aj voči extrémnym podmienkam a mnoho bezpečnostných riešení. V prípade, že sa rozhodnete pre vnútorné tienenie, môže byť výhodné práve látkové rolety. Tie sú vyrobené z prvotriednych materiálov. Majú výbornú schopnosť zútulniť a spríjemniť prostredie, nielen svojim materiálom, ale aj farbami, ktoré zladíte so zvyškom interiéru. Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek typ tienenie, rozhodne to prispeje komfortu a vzhľadu vášho bývania, čo poteší každého z nás.