Nezatvárajte fotky do albumov a spomínajte na krásne chvíle každý deň

Nie je to tak dávno čo sme si nechávali vyvolávať alebo tlačiť fotky vo fotolaboch a zakladali ich do albumov. Dnes ich máme obvykle v albumoch na sociálnych sieťach alebo vo virtuálnych priečinkoch. Je to logické, doba predsa pokročila, ale niekedy je naozaj veľká škoda, že sa na fotky akosi zabúda.

Nezabudnuteľné momenty

Keď hovoríme o nezabudnuteľných momentoch, tak nemyslíme záplavy selfie na sociálnych sieťach ani fotky vašich štvornohých miláčikov či pokrmov, ktoré ste mali na obed. Hovoríme o tých chvíľach, ktoré vám ostanú v pamäti naveky, pretože boli výnimočné. Je pravda, že výnimočné momenty obvykle na fotkách nemáme, pretože si ich užívame a nemáme potrebu zvečňovať ich prostredníctvom fotoaparátu alebo mobilu.

Určite sa ale nájde fotka osoby, s ktorou ste tieto chvíle zdieľali. Prežili ste úžasnú dovolenku, výlet alebo prechádzku? Určite máte niečo z toho zachytené na fotke a keď sa na ňu pozriete, zlepšíte si deň. Takéto fotky ale nepatria len do albumov, ale napríklad na stenu ako foto obraz. Fotka na plátne môže byť náhrada za klasický obraz a je skvelá aj ako darček.

Nástenka plná spomienok

V pracovni, v kancelárií alebo v inej izbe sa určite nájde miesto na zavesenie nástenky. V tomto prípade by ale nemala slúžiť na poznámky a pripomienky vecí, ktoré musíte vyriešiť a zabezpečiť. Na nástenku by ste si mali pripnúť obľúbené fotky alebo pokojne aj kresby, ktoré vám darovali deti a pod. Pri pohľade na nástenku by ste mali odreagovať a na pár minút myslieť na niečo príjemnejšie ako sú dennodenné povinnosti.

Aj keď sa to zdá byť ako maličkosť, takýmto spôsobom sa aspoň na chvíľu zbavíte stresu a spomeniete si na niečo pekné. Na nástenku si môžete pripnúť aj fotky vytúženej dovolenkovej destinácie, auta alebo vašej tajnej lásky. Veci po ktorých túžite by ste mali mať na očiach aj v mysli a skôr či neskôr ich dostanete.

Darčekové predmety s fotkami

Tričko s potlačou fotky je výborný darček pre vašich blízkych. Miesto toho, aby ste dali fotky do albumu, nechajte ich vytlačiť na tričko a venujte svojim blízkym k narodeninám alebo na Vianoce. Takéto špeciálne darčeky sa hodia aj ako svadobný dar a k fotke sa dá doplniť aj nápis s dátumom svadby alebo zoznámenia.

Ak chcete, aby ste mali rodinnú fotku na očiach každý deň, alebo dokonca niekoľko krát denne zaobstarajte si hrnček s fotkou. Výber hrnčekov a pohárov na ktoré sa dá urobiť potlač je naozaj veľký a tak môžete popíjať kávu alebo čaj s originálneho hrnčeka a myslieť na svojich blízkych. Hrnček môžete dať vyrobiť nie len pre seba ale aj pre svojho partnera alebo deti.