Založenie s.r.o. bez administratívnej záťaže

Založenie s.r.o. bez administratívnej záťaže

Založenie s.r.o. je jednou z najdôležitejších krokov pre každého, kto chce začať podnikať. Eseročka je subjektom, ktorý má obchodné meno, sídlo, predmety podnikania a konateľov. Aby ste dosiahli zápis do obchodného registra bez chýb a odkladov, odporúčame vám nechať založenie spoločnosti na špecializovaných firmách. Čo všetko týmto krokom získate?

Výhody založenie s.r.o. cez firmu

Založenie s.r.o. môže byť výzvou pre mnohých podnikateľov, ktorí nevedia, ako administratívne postupovať. Preto je dobré sa obrátiť na odbornú pomoc špecializovanej firmy so skúsenosťami v tejto oblasti. Získate cenné rady od ľudí, ktorí pomohli desiatkam podnikateľov k úspešnému štartu. Založenie s.r.o. cez firmu má okrem iného tieto výhody:

  • Právna istota - firma vám poskytne právnu pomoc pri výbere obchodného mena, sídla, predmetov podnikania a zostavení zmlúv . Bude spravovať celý proces založenia s.r.o. od vypracovania dokumentov po zapísanie do obchodného registra.
  • Rýchlejší postup pred zápisom - firma dokáže rýchlo a efektívne vyplniť potrebné formuláre a doklady pre založenie s.r.o.
  • Platnosť dokumentov - firma dbá na to, aby ste mali všetky potrebné doklady pripravené a platné pre založenie s.r.o.. Vyhnete sa prípadnému zamietnutiu zápisu spoločnosti do obchodného registra.
  • Možnosť dodatočných služieb – niektoré firmy poskytujú aj dodatočné služby, napríklad predaj existujúce ready made s.r.o.. Ide o možnosť, ako začať podnikať ihneď po podpise zmlúv o kúpe spoločnosti.
  • Veľká úspora času – vďaka firme nemusíte behať po úradoch. Venujte sa iným činnostiam súvisiacich s rozbehom podnikania.

Komu sa oplatí založiť eseročku cez firmu

Založenie s.r.o. cez firmu sa oplatí naozaj každému. Ide o lacnú službu, ktorá vám prinesie len výhody. Proces založenia s.r.o. cez firmu je ideálnou možnosťou pre tých podnikateľov, ktorí:

- Nevedia alebo sa nechcú sa starať o pravidlá a administráciu súvisiacu so založením eseročky.

- Chcú ušetriť čas a peniaze pri založení s.r.o..

- Potrebujú istotu, že spoločnosť sa rozbehne čo najrýchlejšie.

Ako vybrať dobrú firmu na založenie s.r.o.

Pri výbere firmy na založenie s.r.o., je dôležité brať do úvahy niekoľko faktorov. Ide napríklad o skúsenosti firmy. Firma by mala mať overiteľné skúsenosti. Renomé firmy dokážete preveriť vďaka referenciám od klientov. Pátrajte po internete alebo sa spýtajte známych, ktorí už podnikajú. Významnú úlohu zohráva aj cena za služby. Firma by mala ponúkať konkurencieschopné ceny. Transparentnosť cien a komunikácia veľa naznačia o kvalite spoločnosti.

Autor: Gabriela Kudláčová