Darčeky k narodeninám - buďte in a potešte!

Darčeky k narodeninám - buďte in a potešte!

Narodeniny sú výnimočný deň, ktorý si zaslúži oslavu a samozrejme k sviatku patria aj dary. Ak hľadáte originálny a nezabudnuteľný darček pre svojich blízkych, priateľov alebo kolegov, máme pre vás niekoľko tipov, ako ich prekvapiť. Aké sú momentálne trendy na darčeky k narodeninám?

Trendy na darčeky k narodeninám

Ak chcete byť in a darovať niečo, čo je v súlade s dobou, môžete sa inšpirovať nasledujúcimi trendmi na darčeky k narodeninám:

V súčasnosti sa čoraz viac ľudí zaujíma o ochranu životného prostredia a znižovanie ekologickej stopy. Ak patríte do tejto skupiny ľudí, kúpte na narodeniny recyklovateľný alebo bezodpadový darček. Pre dvojice sú super tipom bambusové zubné kefky v stojančeku. Milovanej kúpte bavlnenú tašku alebo prírodnú kozmetiku. Ako darček pre partnera odporúčame zážitkový darček pre muža vo forme paraglidingu.

  • Personalizované darčeky k narodeninám

Ak chcete darovať niečo, čo je jedinečné a vyjadruje vašu osobnú väzbu k obdarovanému, môžete sa rozhodnúť pre personalizovaný a kreatívny darček. Ide o dary vyrobené na mieru alebo o také, ktoré sú odtlačkom spoločných spomienok. Medzi obľúbené personalizované darčeky patria vankúše s potlačou, šperky s citátom, fotoknihy a koláže.

  • Technologické darčeky k narodeninám

Technologický pokrok sa prejavuje i v oblasti darov pre rôzne príležitosti. Moderné a zábavné technické darčeky zjednodušujú život a zabavia. Dámy poteší robotický vysávač, pánov inteligentná kamera a virtuálna realita. Každý bez rozdielu pohlavia a veku využije inteligentné hodiny.

Darujte niečo, čo je trvácne

Najlepší darček je ten, ktorý sa nepokazí, nezničí či neskončí v koši. Ak chcete darovať niečo, čo je neopakovateľné a nezabudnuteľné, kúpte k sviatku zážitkový darček. Zážitok je postavený na dobrodružstve a je skvelým spôsobom, ako obdarovanému dopriať niečo, čo by si sám nekúpil. Zážitkom dokážete splniť sen a vyjsť z komfortnej zóny.

Zážitkové darčeky pre ženy, či už romantické, alebo zábavné, sa partnerke i kamarátke budú zaručene páčiť. Ženy ocenia relax v podobe pobytu vo wellness a vyhliadkového letu. Pre páry je super darom tandemový zoskok padákom, ktorý ešte viac upevní citové puto. Muži nikdy nezabudnú na pilotovanie lietadla na skúšku, jazdu na formule, degustáciu dobrého alkoholu alebo na let stíhačkou.

Autor: Gabriela Kudláčová