Xbox ako darček alebo predplatné Live Gold na 12 mesiacov

Xbox ako darček alebo predplatné Live Gold na 12 mesiacov

Premýšľate nad tým, čím urobíte radosť svojim blízkym počas blížiacich sa kúzelných sviatkov, na ktoré sa mnohí z nás dlhé mesiace tešia? Možností, čím počas Štedrého dňa vykúzliť úsmev na perách tým, na ktorých nám záleží, je celá kopa.

Trefou do čierneho však bude Xbox, prípadne prémiové členstvo Xbox Live Gold na 12 mesiacov, ktoré najmä herných nadšencov ešte viac vtiahne do jedinečného sveta, z ktorého sa im nebude chcieť vracať do reality.

Užite si Xbox konečne naplno

Pokiaľ ste si niekedy hovorili, či je vôbec možné užiť si herný svet Xbox ešte viac, potom áno, je to skutočne možné. A ide to práve s pomocou prémiového členstva Live Gold, vďaka ktorému budete hrať s ostatnými členmi v tíme alebo so svojimi priateľmi rýdzo online.

Kúpou prémiového členstva sa navyše otvára množstvo ďalších možností, ktoré posunú herný zážitok na úplne inú úroveň. Otvoria sa týždenné akčné ponuky, rad funkcií, ktoré ste do tej doby nemohli vyskúšať, umožní sa vám aj ukladanie savov do cloudu alebo surfovanie na webe. A týmto by zoznam toho, čo Xbox Live Gold prináša ani zďaleka nekončil.

Každý mesiac hry zdarma

Čo ocení každý vášnivý hráč je, že každý mesiac sa mu otvoria hry zadarmo. A nebude to len jedna, ale až štyri hry, ktoré dostanú bezplatne. Vzťahuje sa to dokonca nielen na hry novšieho Xbox One, ale aj pre staršie kúsky Xbox 360 čiže ochudobnení nebudú majitelia ani tej, ani onej konzoly.

Členstvo trikrát inak

Uvažujete nad tým, že si členstvo zaobstaráte alebo že týmto spôsobom naozaj obdarujete svojich blízkych? Ponúkajú sa vám rovno tri typy členstva, z ktorých si stačí iba vybrať. Kupóny môžu mať až dvanásť mesiacov, napokon práve dĺžkou sa kupóny líšia.

Vyskúšate prémiové členstvo na tri mesiace, alebo na pol roka? Či si chcete bezhraničný svet hier užívať po celý rok?