Carvago - jednotka na trhu s ojazdenými automobilmi

Carvago - jednotka na trhu s ojazdenými automobilmi

Nájdime spoločne tú správnu cestu k vášmu novému automobilu, či už ho potrebujete na voľný čas, do práce alebo na rodinné výlety.

Ojazdené automobily, ktoré sú ako nové? Žiadny problém!

V rámci Európy sme jeden z najväčších sprostredkovateľov ojazdených automobilov.

Kúpa auta online ešte nikdy nebola jednoduchšia a prehľadnejšia - na našej stránke máte ihneď k dispozícii viac ako 750,000 inzerátov od overených automobilových predajcov.

Prinášame vám rozsiahlu sieť predajcov ojazdených automobilov, ktoré nemajú viac ako 2 roky, čiže sú skoro ako nové!

Ponúkame vám automobily zo všetkých kategórii, či už hľadáte sedan, kombi, SUV, rodinné autá, športové alebo luxusné autá. Každý deň náš systém vyhodnocuje vyše 7 miliónov potenciálnych vozidiel avšak len 10% z toho vyhodnotíme ako vhodné pre predaj na našej stránke. Vďaka tomu máte vždy istotu, že automobily sú starostlivo vyberané pre inzerciu.

Udržujeme silné obchodné vzťahy a partnerstvá s viac ako 1,300 nami overenými automobilovými predajcami po celej Európe aby sme vám mohli ponúknuť len tie najlepšie kúsky.

CarAudit - Pretože istota je istota.

Ponúkame vám využiť možnosť našej nadštandardnej a prísnej technickej kontroly ešte pred tým, než zakúpite samotný automobil.

Preverenie vozidla je, samozrejme, veľmi dôležitá súčasť kúpy vozidla. My v Carvago tomu rozumieme a preto máte možnosť využiť našu technickú kontrolu CarAudit, ktorú vykonávajú naši odborní automechanici.

Skladá sa až z 270 rôznych parametrov, ktoré sú prísne kontrolované a zabezpečujú tak prehľad o kvalite a stave vami zvoleného automobilu. K výsledkom kontroly dostanete aj fotodokumentáciu, ktorá zachytáva akékoľvek škody spôsobené na vozidle.

Ďalšou súčasťou tejto kontroly je aj samotná testovacia jazda, ktorú vykonáme za vás. Auto je testované vo vysokých rýchlostiach a vysokých otáčkach na trase až 10 kilometrov.

Pravdaže, veľmi dôležitý faktor pri rozhodovaní o kúpe automobilu je zvuk jeho motora - práve pre to máte u nás k dispozícii aj videonahrávku so zvukom motora ako súčasť našej ponuky CarAudit.

V rámci CarAudit vám ponúkame aj detailnú kontrolu laku, takže zistíme, pomocou ktorej zistíme, či bolo niekedy vozidlo prelakované, čo môže odhaliť aj potenciálne alebo zamlčané poškodenie vozidla v minulosti.

Carvago recenzie - Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Ak stále váhate, či sme práve my tí, koho hľadáte v súvislosti s kúpou automobilu, prečítajte si ohlasy od našich spokojných zákazníkov.

Každý jeden z nich bol tam, kde ste teraz vy. Urobili správne rozhodnutie a vybrali si auto cez Carvago.sk