V správnych rukách

Len tak si vyložiť nohy a viesť svoj podnik. Zobuďte sa, veď to nie je realita! To je len sen. Čo však keby ste sen zmenili na skutočnosť. Nemáte dosť odvahy na to, aby ste viedli svoju spoločnosť? Zdá sa vám to ako príliš dlhý proces? Hlúposť, dá sa to aj omnoho jednoduchšie. Poškuľujete po nejakej firme, ktorú chce jej pôvodný majiteľ opustiť a vy by ste ju radi prevzali? Tak prečo nie? Načo váhate? Bol to váš sen viesť tú spoločnosť, teraz sa máte možnosť chopiť šance! Ak sa majiteľ rozhodne spoločnosť odpredať, vy stojte ako prvý v rade! Nech vás nikto nepredbehne! Váš sen by sa už nikdy nesplnil.

Dá sa však predať už existujúci podnik? Nestane sa to, že ak pôvodný majiteľ odíde, vzápätí skončí aj spoločnosť? Prebleskli vám tieto otázky hlavou? My vám na ne odpovieme.

Záchrana potápajúcej sa lodi

 

Nie každá loď, ktorá mieri ku dnu tam aj skončí. Nemusí to tak byť ani s doposiaľ rozbehnutou firmou, ktorá môže mať ešte sľubnú budúcnosť trebárs pod vaším vedením. Čo má robiť majiteľ, keď nechce aby firma skrachovala ale napredovala, aj keď nie už pod jeho vedením? My mu radíme obrátiť sa na spoločnosť Company Consulting. Prečo? Pretože sa venujú aj predajom aktívnych spoločností. Samozrejme predávajú aj spoločnosti určené na ďalší predaj. Tak isto aj neaktívne spoločnosti, čiže spoločnosti, ktoré už neprodukujú zisk. Sú najlepší vo svojom odbore. Tak prečo to nenechať na nich? Majiteľom firiem pomôžu s odpredajom ich s.r.o čiek! Predávanie s.r.o. spoločností je pre nich hračkou. Už len čakajte kým spoločnosť zariadi predaj a chopte sa príležitosti. Zariaďte si však virtuálnu kanceláriu. Bude to dobré riešenie pre vás. Prečo?

Kancelária mimo firmy

 

Dá sa mať kanceláriu aj mimo vašej firmy? Miesto, kde vám bude chodiť korešpondencia, pritom odbremení kanceláriu, v ktorej sa fyzicky nachádzate? Zaobstaranie virtuálnej kancelárie je pre vás to najlepšie riešenie Verte, že vám to bude spôsobovať menej stresov. Zaplatíte pár eur mesačne. To vás nezabije. Bude to omnoho lepšie ako platiť ďalší vysoký nájom. Verte, virtuálna kancelária vám poslúži. Nebude na škodu.

Bude to chcieť aj zmenu, respektíve nové založenie internetového obchodu.

Ponuka a predaj produktov cez internet

 

Radi by ste predávali svoje výrobky cez internet len nemáte cez čo? Čo myslíte čo treba spraviť aby sa o vás dozvedelo viac ľudí a aby sa zvýšil počet kupujúcich? Tvorba eshopu je pre vás potrebná! Veď kde sa dozvie o vás čo najviac ľudí, keď nie a internete? Veď čo ak si budú chcieť od vás kúpiť tovar ľudia z ďalekých miest?

 Foto patpitchaya / freedigitalphotos.net