Túžite po dokonalom tele? Nechajte si ho vyformovať!

Na svete je mnoho ľudí, ktorí sú nespokojní s nejakou časťou svojho tela. Na jeho úpravu však dnes už existuje mnoho jednoduchých spôsobov, ktoré sú efektívne, ale zároveň šetrné k nášmu telu. Poďme sa na to pozrieť.

Určite aj vy na svojom tele nájdete nedostatok, ktorý by ste najradšej odstránili. Vďaka pokročilosti plastickej chirurgie už dnes nič nie je problém a opraviť sa dá skutočne každá časť tela, od nosa, uší, až po chodidlá. Inou kapitolou sú však problémy s prebytočným tukom, ktorého odstránenie už nemusí byť tak jednoduché. V lepšom prípade sa tuk ukladá na miestach, z ktorých sa dá jednoducho zhodiť. Existujú rôzne cvičenia vytvorené špeciálne na zhadzovanie tuku, čo rozhodne poteší mnohých ľudí, ktorí týmto problémom trpia. Sú však prípady, kedy sa tuk rozhodne uložiť sa na miestach, z ktorých sa žiadnymi cvikmi a inými trikmi zhodiť nedá. Avšak nezúfajte, aj na tento problém existuje rýchle riešenie – ultrazvuková liposukcia. Poďme sa na ňu pozrieť detailnejšie.

Čo to vlastne je?

Bližšie si predstavíme VASER Lipo, čo je dnes najšetrnejšia forma invazívnej liposukcie. Však telo chcete predsa vylepšiť, nie ešte viac poškodiť. VASER Lipo využíva najmodernejšiu ultrazvukovú technológiu, ktorá umožňuje bezpečné, šetrné a dokonalé vytvarovanie tela. Výhoda tohto typu liposukcie v porovnaní s klasickou liposukciou, je skutočnosť, že VASER Lipo pôsobí iba na nežiaduce bunky, a tak nervové zakončenia a cievy zostávajú nepoškodené, čím je zaručená minimálna bolestivosť, minimálny výskyt modrín a rýchle zotavenie. A vďaka šetrnému odsatiu zostávajú tukové bunky nepoškodené, a tak môžu byť opätovne použité, napríklad na vyplnenie vrások. Šikovné, čo poviete?

Aké sú výhody?

Ako už bolo spomínané, ultrazvuková liposukcia je najšetrnejšou formou liposukcie, spevňuje a vypína kožu v operovanej oblasti, možno odsať aj viac oblastí naraz, výsledok je okamžitý, výrazne kratšia doba rekonvalescencie v porovnaní s klasickou liposukciou a môže sa vykonávať v lokálnej alebo celkovej anestézií. Výhod je jednoducho nesporne mnoho.

Ako prebieha samotná liposukcia?

Zákrok začína napustením ošetrovanej oblasti špeciálnym roztokom, ktorý vďaka lokálnemu anestetiku znecitliví kožu, uvoľní podkožie a tukové bunky. Nasleduje vniknutie kanylou do podkožia, čím sa do podkožia dostane VASER Lipo, pôsobením ultrazvuku sa tuk v ošetrovanej oblasti premení na emulziu. Tá je následne odsatá liposukčnou kanylou. A to je všetko! Po zákroku sú ranky po kanylách ošetrené náplasťami a pacient si na ošetrovanú oblasť oblieka špeciálne kompresné prádlo. Dva až tri týždne po zákroku by ste sa mali vyhýbať namáhavejším fyzickým aktivitám, čo je však vzhľadom na zákrok pochopiteľné. Výsledky ultrazvukovej liposukcie sú mimochodom viditeľné ihneď po zákroku, ale postupom času sa ešte zlepšujú, takže finálny výsledok, ktorý je trvalý, je viditeľný behom troch až štyroch mesiacov.

Najlepšia ultrazvuková liposukcia pre vás

Ak ste po zvážení všetkých vecí týkajúcich sa ultrazvukovej liposukcie zvážili, že to je to, čo potrebujete, zrejme hľadáte kliniku, ktorá takéto služby poskytuje. Vedzte že ich nie je veľa, najmä nie tým kvalitných. Naozaj kvalitnou klinikou, ktorá sa venuje ultrazvukovej liposukcií VASER Lipo, je napríklad aveclinic. Spoľahnite sa na profesionálov, najmä ak ide o tak citlivú záležitosť. Rozhodne budete spokojní a rozhodnutie zbaviť sa prebytočného tuku vám zaručene zmení život. Vaše telo dostane nové krivky, ktoré vám dodajú nové sebavedomie a iný pohľad na vaše telo. A to naozaj rýchlo, efektívne a bez zbytočných a neželaných vedľajších efektov. Vyskúšajte VASER Lipo v Aveclinic Bratilava.