Strešné nosiče na lyže. Vybrali sme tie, do ktorých sa oplatí investovať

Tí, ktorí fandia poriadnej lyžovačke vedia, že lyže sa vo väčšine prípadov zmestia aj do auta, avšak je to nanajvýš nepraktické. Preto každý správny lyžiar vie, že strešný nosič je v tomto prípade na nezaplatenie.

N dnešnom trhu si môžete vybrať z viacerých druhov strešných nosičov. Každý z nich má však samozrejme svoje silné aj slabé stránky.  Rozhodli sme sa vám preto predstaviť tie, ktoré sú u lyžiarov obľúbené a svoje miesto si našli na streche nejedného auta.

 

Strešné nosiče Thule

Tieto strešné nosiče patria medzi flexibilné nosiče, založené na stavebnicovom systéme. Navyše sú známe tým, že umožňujú jednoduchú montáž a demontáž, čo ocení asi každý užívateľ.

Táto švédska značka sa na trhu presadzuje už od roku 1942. Ak preto hľadáte kvalitu, ktorá vás bude na cestách sprevádzať veľmi dlho, strešné nosiče značky Thule sú skvelou alternatívou.

 

Strešné nosiče 2Strešné nosiče Whispbar

Dizajn postavený na leteckých základoch a prvotriedna kvalita. Áno, to sú strešné nosiče značky Whispbar. Základy tejto značky siahajú do roku 1975 a v oblasti strešných nosičov reprezentuje giganta, ktorý vyváža strešné nosiče do rôznych krajín sveta.  Ak preto hľadáte kvalitu a bežný štandard chcete povýšiť o originálny dizajn, strešné nosiče Whispbar vás očaria.

 

 

Nordrive

Strešné nosiče podpísané talianskou kvalitou a a vysokou úrovňou výroby. Strešné nosiče tejto značky nájdete vo viacerých prevedeniach a sú vhodné na strechu akéhokoľvek vozidla. Stačí sa už len poobzerať po aktuálnej ponuke a vybrať si tie vaše.

Strešné nosiče 3

Aguri

Ak hľadáte strešné nosiče, ktoré sú v primeranej cene a dokážu uspokojiť aj vaše predstavy, strešné nosiče Aguri také rozhodne sú. Relatívne mladá poľská značka, ktorá však konkuruje mnohým výrobcom strešných nosičov vďaka jej pomeru ceny a kvality.

Odporúčané sú strešné nosiče Aguri Runner Black a Aguri Runner Silver v čiernom a striebornom prevedení.  Vynikajú najmä svojou odolnosťou a dizajnovou eleganciou.