Ste skôr na malé či maxi kabelky?

Kabelka – verná spoločníčka snáď každej ženy. Nosíme ich od detstva a asi všade, pokojne aj do lesa, hoci tam sa predsa len viac hodia trendy ruksaky, ktoré sa aktuálne tešia veľkej obľube. Ale späť ku kabelkám. Obľúbený doplnok, akým dámska kabelka v rôznych prevedeniach nesporne je, sa neustále mení a prispôsobuje našim potrebám a taktiež novým trendom.

Aké kabelky sú hitom práve teraz?

Kabelka akurát do ruky

Sto žien, sto typov kabeliek. Na tom určite niečo bude, avšak ak sa chcete držať trendov, rozhodne by ste si mali zaobstarať minimálne jednu drobnú kabelku, skôr len takú kabelôčku presne do ruky. Nič veľké sa Vám do nej nezmestí, akoby aj, veď nie je väčšia od Vašej koženej peňaženky, ale presne o to ide. Malé dámske kabelky sú totiž skvelé na denné nosenie, no ideálne sú najmä na večernú párty. Veď čo už v klube potrebujete, okrem rúžu, riasenky, zrkadla a príjemnej spoločnosti, ktorá sa postará o to ostatné?

Obľúbené sú trojuholníkové tvary i kabelky vo forme kvapky, ktoré sa môžu aj prakticky prevesiť cez plece. Nezabudnite ani na zaujímavé detaily, akými sú prepletané prúžky, volániky, výšivky či cvočky. In sú stále aj retiazkové rúčky a kovové prívesky.

A pokiaľ ide o farby, nebojte sa sýtych odtieňov. Ružovou, oranžovou ani červenou rozhodne nič nepokazíte, skôr naopak. Pokojne svoje krásne žiarivé kabelky dolaďte k rovnako pestrému oblečeniu a žiarte kdekoľvek prídete.

XXL kabely

Alebo ste skôr na maxi kabely, do ktorých pokojne vložíte aj obľúbenú knihu, menší notebook či rýchly nákup? Alebo čokoľvek iné, nie celkom bežne prenášané v kabelkách? V poriadku, móda Vám praje, pretože XXL kabelky sú stále populárne. A keďže obrovské tašky nosia i celebrity, nájdete ich aj v aktuálnych kolekciách svetových značiek. Vyberte si veľké kabelky Michael Kors či iné top modely, s ktorými môžete vyraziť kamkoľvek. S pokojným svedomím, že všetko, čo potrebujete (a možno aj niečo navyše) máte so sebou. Vo svojej milovanej kabelke.