Široký výber svadobných obrúčok v zlatníctve EGNE

Široký výber svadobných obrúčok v zlatníctve EGNE

Zlatníctvo EGNE disponuje viac ako 1000 modelmi svadobných obrúčok. Všetky svadobné obrúčky nájdete vystavené v showroome na Hlavnej ulici 71. Vyrábané sú na mieru a prispôsobené podľa vašich predstáv. Od minimalistických až po extravagantné kúsky, všetky navrhnuté na mieru dizajnérom EGNE. Svadobné obrúčky sú osádzané diamantami, zirkónmi, ale aj zafírmi, smaragdami a rubínmi. V ponuke EGNE nájdete aj obrúčky osadené čiernymi diamantami.

Svadobné obrúčky z bieleho zlata

Páčia sa vám svadobné obrúčky z bieleho zlata? Aj tie nájdete v širokom sortimente zlatníctva EGNE. Svadobné obrúčky z bieleho zlata dokonale vyniknú na osobe severského typu, no zároveň sa vďaka univerzálnosti hodia každému. Biele zlato s rýdzosťou 585/1000, z ktorého sú naše svadobné obrúčky vyrobené, je dostatočne tvrdé, aby odolalo poškodeniu pri bežnom nosení. Materiál s 58,3% obsah zlata je zároveň mäkký, takže obrúčky možno dodatočne ozdobiť gravírom.

Platinové svadobné obrúčky

Okrem ponuky zlatých obrúčok vyrába EGNE aj obrúčky z Platiny. Trendom pre tento rok sú obrúčky z kolekcie Eternity.  Platina je prirodzene biela, nevyžaduje ródiovanie a oproti zlatu je o 60% ťažšia, preto pôsobí luxusnejšie a honosnejšie. Platina je veľmi odolný a stály materiál, ktorý drží diamanty pevnejšie ako zlato a zároveň je vhodná pre alergikov.

Ponuku obrúčok neustále rozširujeme aj na e-shope EGNE. Obrúčky sú vyrábané vo vlastnej dielni a je na nich poskytnutá doživotná záruka a servis. Neobávajte sa vypadnutého diamantu Bezplatne vám zašleme merače prstov na zmeranie v pohodlí domova. Okrem plastových kruhov aj kovové profily zhodné s budúcimi profilmi obrúčok pre čo najpresnejšie odmeranie