Problémy s erekciou účinne odstránite s tabletkami Zerex!

Určite ste aj vy zažili aspoň raz, že ste nedosiahli erekciu. Ak sa to opakuje častejšie, môžeme hovoriť o problémoch erekcie. Problémy erekcie sú v poslednej dobe veľmi častými „nepríjemnými“ spoločníkmi nielen muža, ale aj jeho partnerky. Pokiaľ tieto ťažkosti začnú aj vám sťažovať a zhoršovať intímny život, je najvyšší čas s tým niečo urobiť. Nesnažte sa všetko hodiť za hlavu, lebo situáciu iba zhoršíte. Oplatí sa spoznať dôvody a spôsoby liečby a riešenia problémov s erekciou. 

 

2 druhy príčin  

Z akého dôvodu prichádza k erektilnej dysfunkcii, čiže poruchám a problémom s erekciou?  Má to na svedomí organická alebo psychogénna príčina. Minulosť bola však iná. Porucha erekcie bola spôsobovaná kvôli psychickým problémom a ťažkostiam, ako boli strach z niečoho nového a nezvládnuteľného, stres, či napätie. V súčasnej dobe sa to zmenilo a podľa mnohých lekárov vznikajú problémy s erekciou, predovšetkým kvôli organickým príčinám. Čo ale toto značí pre dnešného muža? Zlá erekcia môže byť zapríčinená napríklad úrazom, operáciou, chorobou, či vedľajšími účinkami niektorých liekov. Je pravdou, že práve toto bývajú časté atribúty pre mužov vo vyššom veku, pretože väčšina starších mužov má zdravotné problémy, ktoré nevhodne vplývajú na samotné erekčné funkcie mužského penisu.

Nevzdávajte to a neberte to tak tragicky. Nie vždy a všetko sa odvíja od veku. Po dôkladnej včasnej konzultácii s lekárom, či iným odborníkom, vždy existuje priestor
na aktívny sexuálny život aj vo vyššom veku.

Ktoré stavy, či ochorenia dokážu najviac uškodiť mužovi pri problémoch s erekciou?

 

Psychika, stres, napätie, psychiatrické problémy  

Ak hovoríme o problémoch s erekciou, či o akýchkoľvek intímnych problémoch, musíme spomenúť psychiku, čiže aktuálny stav psychiky muža. Jedny problémy podporujú tvorbu ďalších. Vznik ďalších psychických problémov podporuje nárast stresu a napätia. V tomto smere je pre muža veľmi nebezpečná predovšetkým depresia. Až vyše 90 percent mužov s problémami psychiky má aj starosti a trápenia s erekciou.

 

Fajčenie, alkohol, drogy 

Netreba nejako zvlášť a obšírne pripomínať, ako fajčenie, nadmerné pitie alkoholických nápojov, ako aj užívanie drog bude nepriaznivo vplývať na erekčné funkcie penisu.

 

Užívanie liekov  

Pozor na užívanie niektorých liekov, najmä na liečbu hypertenzie (vysokého krvného tlaku), či vredov v žalúdku, ako aj depresívnych stavov. Všetky takéto druhy liekov môžu spôsobovať a privolať nepríjemné problémy s erekciou. V rámci prevencie vždy konzultujte so svojím lekárom vedľajšie účinky každého nového lieku, ktorý sa chystáte užívať s cieľom zabrániť problémom s erekciou, či iným intímnym problémom.

 

Vysoký krvný tlak  

Zapríčiňuje priveľký prietok krvi cez tepny. Tento jav má za následok postupné zužovanie (kornatenie) ciev vo vašom tele. Jedná sa aj o neschopnosť dopraviť optimálne množstvo krvi do pohlavných orgánov, čiže do penisu. Toto je hlavná príčina erektilnej dysfunkcie u mužov nad 60 rokov veku.

 

Iné choroby srdca a ciev 

Problémy s erekciou, poruchy erekcie, erektilnú dysfunkciu, môžu privolať aj srdcová nedostatočnosť a infarkt myokardu.

V tomto smere podotýkame, že samotných príčin spôsobujúcich u muža problémy s erekciou, je ďaleko viac. A čím viac ich je, tým skôr sa môžu u muža prejaviť.

 

Možnosti riešenia 

Zájdite za svojím lekárom, či iným odborníkom. Ten pre vás určí najvhodnejšiu metódu liečby. Ak sa obávate lekára a návštevy u neho, môžete sa spoľahnúť na moderné doplnky výživy a tabletky bez lekárskeho predpisu. Ak ich chcete začať užívať, netreba nikam chodiť. Stačí navštíviť internetovú stránku http://zerex.sk a je problém je vyriešený. Zerex je účinným liekom bez predpisu proti nepríjemným problémom s erekciou.

Okrem toho je to ten správny produkt (produkty)
na problémy s erekciou, pretože je aj zdraviu prospešný ako vhodný doplnok výživy. Je účinným pomocníkom
pri problémoch s mužnosťou. Zerex, to nie je iba jeden produkt, jedna tabletka. Jedná sa o tri účinné produkty a tabletky „ZEREX Klasik“, „ZEREX Extra long“ a „ZEREX Ultragold“.

Okúsiť zázračnú silu na podporu mužnosti a už po pár minútach od užitia môžete aj vy – tabletkami ZEREX. A začnite byť na tom lepšie s vašimi problémami s erekciou alebo aj s kvalitou sexu.

FOTO:  © Igor Mojzes / Dollar Photo Club

© JG