Prehľad s inteligentnými hodinkami

Je skvelé, ak máme istotu, že sú naši blízki v poriadku, aj keď práve nie sme s nimi. Či už ide o tých najmenších, alebo starších a chorých ľudí, vďaka inteligentným hodinkám so zabudovaným GPS a tlačidlom na privolanie pomoci vieme presne, kde sa nachádzajú. To isté platí aj v prípade ľudí pracujúcich v teréne.

Hodinky Adiant umožnia komunikáciu

Často sa stáva, že práve vo chvíli, keď najviac potrebujeme pomoc druhých, nemáme pri sebe telefón, ktorým by sme im dali o svojom probléme vedieť. Hovoriť by o tom vedeli svoje najmä starší alebo nevládni ľudia, ktorí môžu kedykoľvek spadnúť a ublížiť si a potom ležia v bolestiach celé hodiny, až kým ich niekto nenájde. Aj rodiny, v ktorých úraduje alzheimer alebo autizmus, sú neustále v strehu a nie raz sú nútené na hľadanie nezvestnej osoby privolať políciu. S inteligentnými hodinkami Adiant budú vaši blízki odbremenení od povinnosti nosiť pri sebe mobilný telefón, ktorý veľakrát ani nie je nabitý. Zariadenie stačí umiestniť na zápästie a okrem toho, že vaši drahí vždy vedia, koľko je hodín, umožní vám aj hlasovú a dátovú komunikáciu, bez ohľadu na to, či sa nositeľ inteligentných hodiniek nachádza vnútri alebo vonku. SOS tlačidlo na hodinkách dokáže nadviazať hovor s predvolenou osobou, a to bez nutnosti pamäť si jej telefónne číslo naspamäť. Komunikácia je, samozrejme, obojstranná.

Notifikácie na mobil

Okrem toho, že šikovné hodinky a telefón v jednom charakterizuje jednoduchosť použitia, majú aj množstvo iných kladov. Na ruke pôsobia veľmi prirodzene vďaka menším rozmerom a taktiež majú nízku váhu, pre ešte pohodlnejšie nosenie. Hodinky sa nemusia z ruky sňať, ani keď vonku prší alebo sa ich majiteľ chystá do sprchy. Vyhnete sa situácii, že si ich následne zabudne nasadiť naspäť. Ak by sa tak náhodou stalo, o fakte, že boli hodinky odopnuté, budete informovaní upozornením zaslaným na váš mobil alebo e-mail. To, že inteligentné hodinky Adiant sú skutočne dokonalým darom pre vašich blízkych alebo spolupracovníkov, dokazuje aj fakt, že sa dajú využiť až v 228 krajinách celého sveta. Nie je nič výnimočné počuť o nezvestných turistoch, ktorí sa zo svojej dovolenky alebo pracovnej cesty vôbec nevrátili, a bolo veľmi ťažké ich vypátrať. Keby vlastnili inteligentné hodinky, či také by sa nemuselo stať. GPS v hodinkách je nápomocné i v prípade spoločností, ktoré posielajú svojich zamestnancov do terénu, či už do lesa, do hôr, alebo na cesty. Umožnia im spätne skontrolovať trasu až šesť mesiacov do minulosti.