Ako vybrať pekný šperk ako darček? Skúste znamenie zverokruhu

Má vás blízky pozitívny vzťah k astrológii? Máte vyhrané! Vyberte mu šperk podľa znamenia zverokruhu. Že to musí byť len náhrdelník s jeho znamením? Nedajte sa zahanbiť. Pozrite sa na naše tipy na darček, ktorý poteší skutočne každého.

Kameň podľa mesiaca narodenia

Vedeli ste, že ku každému znameniu, prípadne k jednotlivým mesiacom, patria rôzne drahé kamene a drahokamy? Jednoducho si zistite, aký drahokam alebo polodrahokam patrí k znameniu vášho blízkeho a vyberte mu šperk podľa toho. Niekedy je to krásny diamant, niekedy k znameniu patria perly. Prečítajte si viac astrologických tém, aby ste našli skutočne kameň, ktorý patrí ku konkrétnemu znameniu.

Drahé kovy?

Povedzme si úprimne, chirurgická oceľ zrejme nebude drahým kovom žiadneho znamenia, no zlato a striebro už áno. Má váš blízky v horoskope drahý kov, ktorý patrí k jeho znameniu? Vyberte mu šperk na mieru a prekvapte ho znalosťou jeho osobnosti a podpichnite ho znalosťou jeho vrodených vlastností.

A čo tak farby

Ak nechcete vyberať šperk podľa kovov či drahých kameňov, môžete ho vybrať aj podľa farby. Biele zlato, striebro, klasické zlato, ružové zlato, rubín. Každý farba má niečo do seba a odráža určite vlastnosti. Trafíte sa do vlastností vášho blízkeho?

Bez nápadu? Skúste poslednú možnosť

Ak týmto veciam príliš neveríte a chcete vášho blízkeho obdarovať niečím, čo bude skutočne vyjadrovať jeho znamenia, vyberte mu klasický šperk so skutočným alebo abstraktným vyhotovením jeho zvieraťa. Jednotlivé znamenia majú aj "značky" napríklad v podobe  rohov (kozorožec) alebo šípu (strelec), no môžete vybrať aj krásny náhrdelník s vyobrazením leva, ktorý jasne vyjadrí, aké znamenia ho nosí na krku. Tak čo, myslíte si, že dokážete presvedčiť tvrdohlavého barana, aby takýto šperk nosil?