Predstavujeme vám módne trendy MEDICINE na rok 2023

Predstavujeme vám módne trendy MEDICINE na rok 2023

Patríte k mužom, ktorí sledujú módne trendy a nechávajú sa nimi inšpirovať? Ak je odpoveď áno, máme pre vás niekoľko dobrých tipov, ktoré využijete nielen počas aktuálnej sezóny jeseň/zima. Niektoré trendy kúsky už v šatníku možno máte, iným jednoducho neodoláte a budete si ich chcieť zabezpečiť čo najskôr.

Stavte na smart casual v práci aj mimo nej

Smart casual je štýl, ktorý v sebe spája formálne a neformálne alebo športové prvky. V praxi to znamená, že sa v jednom outfite môžu stretnúť džínsy, tenisky, košeľa a sako. Aj v budúcom roku je smart casual štýl viac ako vítaný. Môžete však byť trochu odvážnejší a jednoduchú mikinu bez kapucne skombinovať s formálnejšími nohavicami, lakovanými poltopánkami a šiltovkou alebo elegantným klobúkom. Športovo elegantný outfit ale môže začínať aj pohodlnými nohavicami športového štýlu, pokračovať polo tričkom alebo rolákom s elegantnejším sakom, a končiť koženými teniskami.

Džínsy z 90. rokov

Móda sa neustále vracia a dôkazom sú aj tzv. baggy jeans, ktoré sa opäť dostávajú do popredia. Ak vám tento názov nie je známy, spomeňte si na voľné džínsy so stredne vysokým pásom a nižšie umiestneným pudlom. Tieto pohodlné nohavice sú späť a nosiť ich môžete nielen s mikinou alebo tričkom. Zladiť sa dajú aj s košeľou a sakom alebo koženou bundou. Okrem džínsov s rovným strihom môžu mať baggy nohavice aj zúženú spodnú časť. Džínsovina ale nie je jediný materiál, ktorý bude v móde. Skvelé kombinácie vytvoríte aj s baggy teplákmi alebo s bavlnenými nohavicami v cargo štýle. Môžete si tak zaspomínať na časy minulé, ale objaviť úplne nový trend.

Nesmrteľná bomber bunda

Bomber bunda nie je žiadna novinka a medzi módnymi trendmi sa drží v podstate už niekoľko desaťročí. Nadčasovým módnym kúskom sa stala aj vďaka kultovým americkým seriálom a filmom ako je napríklad Pomáda. Bombera bola akýmsi poznávacím znakom univerzitných športovcov. Treba však uznať, že táto bunda má niečo do seba a mnoho mužov, ale aj žien, ju už vo svojom šatníku má. Okrem čiernej, khaki, sivej či tmavomodrej sú v roku 2023 v kurze aj výraznejšie farby. Pánska bomber bunda v sýtej červenej, fialovej alebo zelenej farbe v zimnom prevedení zažiari počas aktuálnej zimnej sezóny, ale staviť môžete aj na jarnú pánsku bundu vo výrazných farbách. Ak bude mať oversize strih, bude to len a len dobré, aspoň pre tohtoročné módne trendy.

Prispôsobte trendy svojmu vkusu

Módne trendy sa neustále menia a nie vždy vám tie aktuálne musia sadnúť. Nie je dobré sa ich slepo držať iba preto, aby ste boli trendy. Ak sa v oblečení necítite komfortne, je to vidieť a zaručene to pokazí dojem aj z toho najprepracovanejšieho outfitu. Aktuálne trendy vám môžu byť výbornou inšpiráciou na vytvorenie svojho osobitého štýlu.

Vôbec nie je chybou kombinovať basic oblečenie s módnou bundou, nohavicami alebo výraznými doplnkami. Ktoré módne trendy na rok 2023 s oblečením MEDICINE vás chytili za srdce a chcete ich vyskúšať? Pozrite sa na https://wearmedicine.sk/k/on/oblecenie/svetre.