Prečo je glamour fotenie stále viac vyhľadávané.

Už v časoch bývalého Československa bolo fotografovanie koníčkom ľudí, ktorí si na svoju drahú fotovýbavu museli mnohokrát vystáť aj dlhé rady. V ateliéroch sa fotili väčšinou klasické portréty, ktoré boli potrebné na osobné preukazy, či na tablá. Až neskôr postupne fotografia nadobúdala iný rozmer. Dvadsiate storočie je v oblasti fotografie už pravdepodobne na jej vrchole. Ponúk na foto služby je množstvo a nafotiť deti, rodiny, či domácich miláčikov je už úplnou samozrejmosťou aj pre bežné rodiny.

Okrem klasických fotografií sú veľmi vyhľadávanými najmä pre ženy aj odvážnejšie fotenia, medzi ktoré patria fotenie aktov a glamour fotenie. Práve glamour fotenie je výnimočné tým, že ženy sa fotia oblečené a krásne nalíčené štýlom, ktorý zdôrazní ich krásu a zvodnosť. Takéto fotografie, či portréty sú vyhľadávaným darčekom pre partnerov, ale aj pre priateľov formou voucheru, ktorý im môžete darovať. V prípade záujmu o takéto služby si fotenie môžete objednať v ateliéri JAMIS PHOTO u Janky Mišíkovej, ktorá sa na takéto fotenia špecializuje.

Krásna fotografia svojej polovičky poteší každého muža. Alebo môžete urobiť radosť sama sebe, nechať sa hýčkať vizážistkou a dať si urobiť krásne fotografie, ktoré vám zachytia vaše jedinečné životné obdobie. Vianoce sa blížia a takto môžete vybaviť jednoduchý rýchly darček, ktorý isto poteší.