Praktická garážová brána

Spoločnosť založená v roku 2004 so sídlom v Bratislave sa postará o tvoje rolovacie brány. Reč samozrejme o spoločnosti Hörmann Slovenská republika s.r.o., ktorá disponuje skladom o rozlohe takmer neuveriteľných 336 m2 a so 685 m2 veľkou administratívnou budovou. Okolie Senca. Tam ich môžeš nájsť.

V slovenskej pobočke pracuje približne 20 zamestnancov, ktorí sú orientovaní na zákazníka. Nie, nie je to firma len o 20 zamestnancoch. Je to firma, ktorá disponuje ešte 85 autorizovanými predajcami, ktorý zabezpečia sekčné garážové brány a aj pohony garážových brán.

Brány Hormann sú spracované pre jednoduché a praktické používanie pre koncového zákazníka. Firma vznikla ešte v 50tych rokoch minulého storočia. Takže má krásnu históriu a veľmi veľa spokojných zákazníkov. A nielen to. Za ten čas prešla vývojom a prispôsobila sa modernej dobe a tak vie aj súčasnému zákazníkovi ponúknuť kvalitné sekcionálne garážové brány.

Vo firme drží pomyselné opraty v rukách vnuk a pravnuk zakladateľa Augusta Hörmanna. Osobne ručiacimi spoločníkmi sú Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann, ako aj Christoph Hörmann.

Výklopné brány to nie je len vec modernej doby. Sú jednoducho praktickejšie na manipuláciu a úsporu priestoru. My sme si tiež domov kúpili takúto namiesto klasických garážových dverí, ktoré sa otvárali do vonka. Bolo to zdĺhavé a nepraktické. Teraz len stlačím tlačidlo na diaľkovom ovládači a odchádzam z garáže von. Rovnako ju aj zavriem. Takže veľmi pohodlné.

Skupina Hörmann dodala a vyrobila viac ako 15 miliónov brán po celom svete od založenia firmy. Hlavným sídlom celosvetovo pôsobiacej skupiny Hörmann je malé vestfálske mesto Steinhagen v Nemecku. Mám rada nemeckú kvalitu, lebo Nemci boli vždy precízny a záležalo im na tom čo od nich smerom k zákazníkovi ide.

Viac ako 80 vlastných predajných miest vo vyše 30 krajinách, ako aj stovky zmluvných predajcov v približne 35 ďalších štátoch sa starajú o dostupnosť pre zákazníkov. V spoločnosti Hörmann je jednoducho zákazník na prvom mieste a tak by to malo byť všade.

Na stránke spoločnosti samozrejme nájdeš aj cenník. Nedajú sa tam zahrnúť všetky možnosti a preto je lepšie v prípade požiadavky nechať si vypracovať konkrétnu cenovú ponuku a zadať všetky potrebné požiadavky. Možno stále túžiš po klasických garážových dverách. Áno je možné si dať spraviť aj krídlové garážové brány. To je taká klasika.