Darčeky od srdca sú to najkrajšie prekvapenie, aké si človek môže priať

Darčeky, najmä tie od srdca, miluje skutočne každý. Určite to poznáte. Dostanete k narodeninám niečo v blýskavom obale a premýšľate nad tým, čo sa vo vnútri nachádza. Pravdepodobne vás napadá nejaká kozmetika či šperk. Ale akonáhle roztrháte baliaci papier a uvidíte, že sa v ňom celý čas skrýval hrnček s fotkou vášho partnera, potom sa vám vlejú slzy do očí. Tak prečo niečím podobným neobdarujete oslávenca vy?

S výberom darčekov sa budete trápiť nielen pred vianočnými sviatkami. Počas roka sa totiž oslavujú rôzne príležitosti, napríklad narodeniny, výročia, svadby, meniny a podobne. Ak sa chystáte na oslavu, potom popremýšľajte nad originálnym darčekom, ktorý oslávenca zahreje pri srdci. Veľkéj obľúbenosti sa tešia fotodarčeky.

Od fotoobrazu po tričko s nápisom

Už vyššie sme podotkli, že originálne sú hrnčeky so spoločnou fotografiou, ktorá môže byť doplnená ešte nejakým citátom, mottom či hláškou. Dokonca sa dajú kúpiť takzvané magické hrnčeky, ktoré až po naplneniu horúcou tekutinou zobrazia originálny obrázok. Ak sa vám hrnček nepozdáva, potom sa vám určite zapáči fotoobraz. Jedná sa o veľkoformátový obraz, na ktorom je vytlačená vami vybraná fotografia. Ak budete dávať taký darček svojmu partnerovi, môžete sa nechať odfotiť vo zvodnej póze, a tu nechať urobiť vo forme fotoobrazu.

Originalitou prekypuje tiež tričko s nápisom či fotkou. Dať fotku na tričko a pod neho nechať napísať venovanie, to vyzerá exkluzívne.

Podobné darčeky s fotografiou vyrába internetový obchod darcekyodsrdca.sk, ktorý si potrpí na vysoko kvalitnom spracovaní a unikátnosti. Snaží sa vyhovieť všetkým svojim zákazníkom, aj keď majú špecifické požiadavky. Zabudnite na neosobnú obálku s peniazmi, radšej sa zamerajte na darčeky s fotkami.