Pery, ktoré vám bude závidieť každý!

Aj vy túžite po tom, aby to boli práve vaše pery, ktoré budú pre všetkých mužov naokolo neodolateľné? Ak vám také nenadelila sama príroda, nezúfajte. Je tu pre vás jednoduché riešenie.

Aj keď si to možno vôbec neuvedomujeme, pery sú skutočne dôležitý orgán. Vedeli ste vôbec o tom, že pery sú orgán? Možno nie sú typickým orgánom, ako napríklad srdce, pľúca, žalúdok a podobne, ich funkcia na ľudskom tele je však nemenej dôležitá. V prvom rade majú niekoľko pre bežný život potrebných funkcií. Veľkú úlohu zohrávajú pri rozprávaní. Schválne, skúste si povedať niekoľko slov bez toho, aby ste do vyslovovania hlások zapojili pery. Prinajmenšom to bude nesmierne vtipné, ale hlavne nezrozumiteľné. Dôležitú úlohu taktiež hrajú pri prijímaní potravy. Praktických výhod majú ešte niekoľko, omnoho dôležitejšie sú však ich ostané funkcie. A to najmä pre nežnejšie pohlavie. Ženy sa idú doslova potrhať za to, aby ich pery boli čo najhebkejšie, najväčšie, najmäsitejšie, najčervenejšie, jednoducho vyzývajúce na pobozkanie. Pre mnohé ženy však pery znamenajú skôr trápenie ako radosť. Neustále vysušené, malé, prázdne – to je definícia pier niektorých žien. A tie sa za to patrične hanbia a snažia sa to zmeniť. Nič nie je väčšou hanbou pre ženu, ako ísť na rande, vedomá si toho, že ak dôjde k bozku, bude to pre ňu jeden neskutočne trápny moment. Všetkých týchto problémov sa však dnes môžete jednoducho zbaviť.

PermaLip, pery ako z rozprávky

Keď existujú implantáty prsníkov, prečo by sa nedalo to isté spraviť s perami? Tie sú predsa rovnako dôležité, ak nie viac, ako samotné prsia. A tak vznikol implantát PermaLip, ktorý v sebe spája niekoľko inovatívnych riešení. Ponúka bezpečné zväčšenie pier s prirodzeným efektom. Ako to celé prebieha? Po konzultácií s plastickým chirurgom si vyberiete správny implantát pre vás, ktorý zabezpečí, že výzor pier bude po zákroku čo najprirodzenejší. Samotný zákrok je rýchly a jednoduchý, trvá približne 30 minút. Pri miestnom znecitlivení sa v kútikoch hornej a spodnej pery vytvoria malé rezy a implantáty sa umiestnia do pery. Počas prvých dní môžu pery mierne opuchnúť, opuch však po pár dňoch mizne a výsledky sú následne viditeľné ihneď. PermaLip so sebou prináša ešte jednu veľkú výhodu, a to jednoduché odstránenie. V prípade, že by ste sa z nejakého dôvodu chceli vrátiť k pôvodným perám, jeho odstránenie trvá pár minút a nezanechá po sebe žiadne stopy. Ide o skutočne inovatívne riešenie, ktoré zmení váš vzhľad doslova za pár minút. Ak hľadáte viac informácií na tému permaLip, navštívte portál Estheticon. V prípade, že vás PermaLip oslovil a máte záujem o jeho implantáciu, obráťte sa na profesionálov, Aveclinic Bratislava. A konečne si užívajte pery, ktoré nemá len tak hocikto!