Operatívny lízing nie je tak zložitý, ako sa na prvý pohľad zdá

Operatívny lízing je charakterizovaný ako dlhodobý prenájom vozového parku, ktorý prináša veľa výhod a kladov drobným živnostníkom aj veľkým korporáciám. Firemné dodávky a osobné automobily môžete nahradiť novšími žihadlami, bez toho aby ste potrebovali vyhradiť desaťtisícový kapitál. Dlhodobý prenájom je ekonomické a praktické riešenie, s ktorým ide ruku v ruke celý rad nadštandardných služieb.

V prvom rade si zistite výšku fixnej ​​mesačnej splátky. Stačí vyplniť základné informácie do formulára pre online kalkuláciu. V čo najkratšom možnom čase dostanete výstup obsahujúci náklady spojené s operatívnym lízingom. V tomto segmente dlhé roky pôsobí spoločnosť HERTZ Lease, ktorá má celoeurópske pokrytie. K svojim zákazníkom pristupuje individuálne, a preto sa môže pýšiť pozitívnymi referenciami.

Operatívny lízing a jeho výhody

A ak sa domnievate, že operatívny lízing je pre vašu spoločnosť ideálnou voľbou, potom vás poteší aj jeho prednosti. Spoločnosť HERTZ Lease vám poskytne veľkoodberateľské zľavy, pravidelný report a kompletnú správu vozového parku. A ak si priplatíte, potom sa nemusíte starať o pravidelný servis. Samozrejme, všetko záleží na vašich potrebách a požiadavkách.

U spoločnosti HERTZ Lease veľa klientov využíva programu zvaného "Full-service operatívny leasing". Zahŕňa tiež zákonné a havarijné poistenie, vedenie elektronickej knihy jázd, diaľničné poplatky, cestnú daň a nonstop asistenčnú službu. Spomínané nadštandardné činnosti uspokojí aj náročného biznismena.

Operatívny lízing je oveľa lepšie riešenie ako nákup vozidla za hotové. O tom sa presvedčil celý rad firiem a podnikov. Či už potrebujete priestrannú dodávku pre svoje techniky alebo reprezentatívnu limuzínu pre riaditeľa, u HERTZ Lease rozhodne neprídete skrátka.

 

FOTO: © gstockstudio  / Dollar Photo Club