Odvezte sa do prírody

Cítite sa v posledných dňoch unavení z práce alebo z homeoffice? Ste príliš uzavretí vo svojich problémoch a chýba vám oddych, zábava či kontakt s prírodou? Nechajte starosti za dverami domu či bytu a odvezte sa za zážitkami.

Nové auto = nové zážitky

Možno sa vám bude zdať nemožné zažiť úplne nové a vzrušujúce zážitky vo vašej súčasnej situácii. Aj keď tomu nebudete veriť, už len to, že vymeníte auto, vám prinesie nečakané možnosti. Pre milovníkov elegancie je tu napríklad nová Kia Sorento. Pre mnohočlenné rodiny sú zas vhodné úžitkové vozidlá Fiat, ktoré disponujú dostatočným priestorom na to, aby odviezli celú vašu veselú rodinku do prírody, kde sa budete môcť zabaviť, vyšantiť a slobodne sa nadýchať čerstvého vzduchu.

Že neviete ako v prírode zabaviť vaše deti, ktoré sú, na rozdiel od vás, plné energie?

Vyskúšajte klasickú naháňačku a upravte si pravidlá tak, aby ste si oddýchli. Určite deťom kto naháňa prvý a povedzte im, že ste záchranný domček, ku ktorému si počas naháňania môžu prísť oddýchnuť. Vy sa veľa nenabeháte a vaše deti sa do sýtosti vyšantia.

Chcú vás deti začleniť priamo do hry? Zahrajte si schovávačku. Stačí, ak sa ukryjete za správny strom či do auta, ktoré za sebou zamknete a necháte deti nech vás hľadajú. Vy si oddýchnete a vaše ratolesti budú šťastné, že majú takých úžasných rodičov, ktorí sa spolu s nimi hrajú tak skvelú hru. Pozor, je dobré, aby pri tejto hre niekto ďalší, kto ju práve nehrá s vami, dozeral na deti počas celého vášho pobytu v skrýši.

Cesta späť môže byť tiež zábava

...alebo ako zabiť dve muchy jednou ranou

Aby ste počas vášho výletu spravili aj niečo užitočné a zabili dve muchy jednou ranou, môžete si po ceste domov urobiť krátku odbočku do servisu. Kia servis sa postará o vaše auto a vy budete mať z krku ďalšiu povinnosť. Navyše, ak bude potrebovať vaša Kia viac starostlivosti, môžete ju na potrebný čas nechať v servise a dopriať vašim deťom ďalší nečakaný zážitok - napríklad takú zdraviu prospešnú pešiu prechádzku domov.