Nápoje, ktoré ženy milujú

Chystáte pre svoju partnerku romantický večer alebo ju chcete len tak prekvapiť nejakým darčekom? Poradíme vám, ktorým druhom alkoholu väčšina žien neodolá.

Sladké alkoholické nápoje

O ženách je známe, že milujú sladké jedlá a nápoje. Keď kuchár dostane objednávku na sladké menu, vie, že ho pripravuje pre ženu. A hoci teraz mnoho žien protestuje a myslí si, že najväčšími konzumentmi sladkostí v ich domácnosti sú práve muži, aj tak nám dáte, dámy, za pravdu, že neodoláte chuti lahodného, mierne nasladlého likéru. Bylinno-kvetový likér Amaro Ramazzotti nesie tóny pomarančovej kôry, zázvoru a škorice a vďaka pridanému cukrovému sirupu chutí skutočne božsky. Zázvor a škorica sú, mimochodom, známe afrodiziaká, ktoré vaše emócie ešte viac vystupňujú. Luxusný zážitok prinesie aj pochutnávanie si na likéri Bailey´s s pravou belgickou čokoládou a írskou whisky alebo Bailey´s s príchuťou lieskových orieškov. Tieto likéry sa pre svoju výraznú arómu často pridávajú do miešaných nápojov alebo sa konzumujú s čerstvým ovocím. Sladké druhy vermútov zasa dobre padnú ako aperitív pred romantickou večerou.

Alkohol s ovocnou príchuťou

Na stránke Mabo.sk si okrem obľúbených značkových likérov, vermútov a vín môžete do svojho domáceho baru nakúpiť alkohol, ktorý chutí sladko po konkrétnom druhu ovocí. Ovocie alkoholickým nápojom dodáva takú výnimočnú chuť, že ich väčšina žien ani nezapíja, ale radšej osamote vychutnáva. Vodka Absolut s príchuťou šťavnatej broskyne je lahodná aj bez pridaného cukru. Finlandia s brusnicami a zázvorom rozprúdi krv a rum Bacardi s prírodnými esenciami malín a černíc vám pri sviečkach rozžiari oči. Aké by to však bolo rande bez dobre vychladeného šumivého vína? Skúste svojej drahej naservírovať aktuálny hit – lahodné frizzante s jahodami. Chuť sýteného vína kombinovaná s ovocím ju dostane, a tak možno neostanete len pri jednej fľaši.