Móda a športovci. Nielen, že lákajú svojimi výkonmi, ale aj outfitmi

Móda a športovci. Nielen, že lákajú svojimi výkonmi, ale aj outfitmi

Zaujať je pre športovca nesmierne dôležité. Ak si myslíte, že sa to dá iba výkonmi na ihrisku, tak síce máte pravdu, ale iba sčasti. Ono, keď ste profesionálny športovec v ostro sledovanej súťaži, ktorú mapujú ľudia z celej planéty, dá sa zaujať skutočne rôzne. Niekto na to ide cez sociálne siete, ďalší cez účesy, viacero profesionálov si potrpí na módu. A práve o poslednej skupine hráčov bude reč.

Keď si zoberieme napríklad futbal, ktorý je celosvetovým fenoménom a sledujú ho ľudia naozaj po celom svete, tak natrafíme na niekoľko známych hráčov, ktorí sú známi nielen vďaka svojim kvalitným výkonom, ktoré dokážu potvrdzovať zápas, čo zápas, rok čo rok, si získali rešpekt a pozornosť miliónov fanúšikov. A niektorí z nich sú ešte sledovanejší, za čo môže ich osobitý štýl. Hovorí sa, že sto ľudí, sto chutí, pričom si treba uvedomiť, že čo sa niekomu zdá moderné a štýlové, prípadne zaujímavé, nemusí byť také pre niekoho iného. Diverzita je prítomná aj vo svete vo futbalu a to je presne na tom nádherné.

Podobné je to napríklad aj vo svete motorizmu, kde sú jednotliví aktéri prakticky rockové hviezdy. F1 je toho jasným príkladom, 10 tímov, 20 jazdcov a skrátka každý z nich je celebrita. Napríklad, Daniel Ricciardo z McLarenu vo veľkej miere dbá o svoj imidž, Max Verstappen z Red Bull Racing je zástancom tradičnejších outfitov, pričom odborníkom na módu, ktorého sledujú milióny ľudí je Lewis Hamilton z Mercedesu. Brita ľudia majú radi nielen kvôli jeho výkonom, ale aj vďaka jeho citu pre módu. Hamilton je favoritom aj na trati, v službách, ktoré robia stávky naživo ako napríklad https://extra.bet365.com/news/sk/, sú naňho najnižšie kurzy, na úrovni 1,5 až 2,0. I keď, v tomto ročníku mu robí Verstappen veľké problémy a boj o titul je zaujímavejší ako kedyľkovek predtým.

Keď sme pri vyššie spomínanom futbale,  vhodný adept na prepojenie futbalu a módy sa javí byť Neymar, brazílsky útočník z francúzskeho Parížu  Saint-Germain, o ktorom sa viac dočítate na https://www.redbull.com/sk-sk/. PSG patrí medzi najlepšie kluby na svete, pričom vyhráva skutočne často. Paríž často otáča zápasy aj keď prehráva, pričom neraz sa stane, že Parížania rozhodnú v posledných minútach. Väčšinou sú v ich ligových dueloch nízke kurzy na úrovni 1,3-1,4, pretože PSG je skrátka obrovský favorit. A vie to aj Neymar, ktorý spolu s Mbappém a Messim ťahá ofenzívu tohto tímu. A Neymar láka aj svojím obliekaním.

Napríklad, rôzne tričká či košele, ktoré si oblieka, následne kupujú fanúšikovia, ktorí ho majú radi, pretože sa mu chcú podobať. Výnimkou nie sú ani rôzne saká či druhy nohavíc, ktoré takmer nikde inde nevidieť, pretože sa jedná o limitované edície. Podobne zaujímavým chlapíkom, čo sa módy týka, je holanský útočník Memphis Depay, o ktorom zistíte viac tu https://www.themag.cz/2021/08/ , ktorý v lete 2021 prestúpil z francúzskeho Lyonu do FC Barcelona. Fanúšikovia sú vždy zvedaví ako sa Memphis oblečie, pretože má pre módu jednoducho veľký cit. A ľudia to kvitujú, pretože dbá o svoj imidž nielen na ihrisku, ale mimo neho. A často sa prihovára aj fanúšikom, pričom okrem futbalu sa venuje aj tvorbe, konkrétne píše skladby a rapuje. Tento hráč je doslova full package. Preto je aj taký populárny. Depayovým ekvivalentom vo svete Formuly 1 je napríklad Charles Leclerc z Ferrari. Už len to, keď niekto jazdí za Ferrari je vecou štýlou, pričom tento rodák z Monaka láka spôsobom, akým sa oblieka.

Sú hráči, či už futbalisti, hokejisti alebo jazdci F1 ktorí preferujú klasickejšie a jednoduchšie oblečenie, inšpirovať sa nimi môžete tu refresher.sk/69856-Futbal-a-moda-alebo-najzaujimavejsie-outfity-v-podani-viac-ci-menej-hviezdnych-hracov. Pozrime sa na futbalistov ako napríklad Lionel Messi z PSG, Rodri z Manchestru City, Cesar Azpilicueta z Chelsea alebo napríklad Martin Odegaard z Arsenalu. Ale viacero futbalistov rado vyniká, rado je zaujímavých, čo sa módy týka. Sem môžeme okrem vyššie spomenutých dozaista zaradiť mená ako Pierre-Emerick Aubameyang (gabonský útočník londýnskeho Arsenalu), Callum Hudson-Odoi (talentovaný zakončovateľ z Chelsea FC), Jack Grealish (anglický reprezentant v službách Manchestru City) či napríklad Sergino Dest (mladý americký obranca FC Barcelona). Samozrejme, vo všeobecnosti platí, že hráč futbalu či pilot F1 môže svoj voľný čas využívať akýmkoľvek spôsobom a energiu venovať, kam len chce, kým to nezasahuje do jeho výkonov na ihrisku. Potom by samozrejme nastával problém, čo ale podľa všetkého nie je prípad vyššie spomínaných mien.