Mesoterapia - efektívne riešenie pre silné omladenie

Chcete mať krajšiu tvár, omladnúť a nechete podstúpiť náročný zákrok. Mesoterapia je to správne riešenie pre vás.

Toto je efektívna cesta pre ženy, ktoré nechcú podstupovať náročné zákroky, často finančne náročné. Nechirurgické omladenie pokožky mesoterapia (alebo aj nazvaná  mikro-needling či terapia pre indukciu kolagénu)  vás urobí dokonale omladenú, už na prvý pohľad budete vidieť dokonalý rozdiel.

Ako sa Mesoterapia vykonáva?

Ide o nechirurgické omladenie pokožky. Využívajú sa pri tom mikroihličky. Ich vpichovaním (vysokou rých­losťou ) do pokožky sa vytvárajú v pokožke mikrokanáliky, prostredníctvom,  ktorých prenikajú do pokožky koncentráty, séra podľa typu pokožky (problému), kyselina hyaluronová...Týmto princípom sa do pokožky vstrebe o 80% viac ako pri povrchovej aplikácii. Sérum je tak efektívnejšie aplikované a využité.

Druhý efekt je, že vpichovaním sa zároveň stimuluje rastový a regeneračný mechanizmus kože - vznikajú nové kolagénové a elastínové vlákna. Zároveň sa tvoria nové kožné bunky. To všetko zapríčiňuje  celkovú obnovu a predovšetkým  vypnutie a omladenie pokožky.

Čo vám teda Mesoterapia prinesie?

  1. omladenie pleti
  2. zlepšenie pružnosti pokožky
  3. redukciu vrások
  4. zmiernenie jazvičiek po akné
  5. depigmentáciu a zjednotenie otieňu pleti
  6. zmiernenie strií

Čo by ste mali ešte vedieť...

Frekvencia ošetrení (doporučená):

jedenkrát za 3 – 4 týždne pri celkovom počte 4 – 6 sedení.

Okamžitý účinok:

Výsledok uvidíte okamžite. Stabilný efekt dosiahneme približne od 4. ošetrenia.

Kontraindikácie pri mesoterapii:

Kožné infekcie, ekzémy, dermatitída, lupienka, opar, alergie na kovy, diabetes, užívanie liekov na riedenie krvi (heparin, warfarin).