Kúpeľňový nábytok musí do kúpeľne zapadnúť.

Zladiť kúpeľňový nábytok s ostatným vybavením kúpeľne može byť náročné aj pre skúseného interiérového architekta. Ak si kúpeľňu zariaďujete sami a potrpíte na dizajn, vyhýbajte sa kombinácii kúpeľňového nábytku a ostatného vybavenia kúpeľne od rôznych výrobcov. Vyberte si radšej z ponuky špecializovaných firiem, ktoré ponúkajú riešenia celej kúpeľne v podobe dizajnových kúpeľňových konceptov, ktoré ponúkajú kompletné zariadenie kúpeľne od vane, sprchového kúta, umývadla, vaňových zásten, sprchových dverí, toalety, bidetu, vodovodných batérií, doplnkov a zrkadla do kúpeľne, až po kúpeľňový nábytok. Všetko dizajnovo zladené tak, aby sa jednotlivé súčasti konceptu dopĺňali a zapadali do seba. Využitím kúpeľňových konceptov dosiahnete efektívne využitie priestoru a dostatok úložných priestorov.

 

evolution03K expertom na kúpeľňové koncepty patrí RAVAK. V ich ponuke nájdete praktické koncepty pre riešenie veľmi malých panelákových kúpeľní. Napríklad koncepty Avokádo a BeHappy, ktoré vďaka asymetrickým tvarom vane a umývadla maximálne zapadajú do priestoru malých kúpeľní.

 

Dokonalú súhru kúpeľňového nábytku so zariadením kúpeľne ponúkajú koncepty RAVAK Rosa, Evolution, Chrome a koncept 10°. Úložné priestory sú organicky zakomponované do skriniek a poličiek pod umývadlom a sú perfektne zladené s dizajnom jednotlivých tvarov vane, umývadla a sprchovej vaničky.

 

Pre väčšie kúpeľne sú určené kúpeľnové koncepty Classic, Bath Gallery a Praktik, ktoré sa vyznačujú výraznými dizajnovými tvarovými líniami a veľkorysými rozmermi.zrcadloevolution

 

Dizajn kúpeľňových konceptov Ravak je zladený do posledného detailu, vrátane poličiek, skriniek, držadiel, vodovodných batérií, sprchy a sprchových ružíc. Nechýbajú ani zrkadlá do kúpeľne, odtokové mriežky a vpuste a veľa ďalších drobných kúpeľňových doplnkov.

 

Kúpeľňový nábytok RAVAK sa vyrába zo špeciálnych materiálov, ktoré odolávajú vlhkosti a uľahčujú údržbu povrchov, takže tento kúpeľňový nábytok dobre vyzerá a dlho vydrží.

Viac o kúpeľňových konceptoch RAVAK sa dozviete na www.ravak.sk.