Ktoré futbalové derby musíte vidieť?

Celý svet sa teraz pozerá na futbalové trávniky vo Francúzsku, na ktorých nastupujú tie najlepšie európske reprezentácie. Ligový futbal má počas týchto týždňov prestávku, ale aj tak by ste nemali zanevrieť na tie najúspešnejšie kluby. Kluby, ktoré znamenajú futbal. A práve na ich zápasy vám pomôže dostať sa cestovná kancelária Futbal Tour, ktorá ponúka vstupenky na zápasy Bayernu Mníchov, Barcelony, Manchesteru United či Chelsea Londýn, jednoducho absolútnej európskej špičky. Ako to funguje?

Futbal Tour a zájazdy na futbal

Futbal Tour svoje služby ponúka už od roku 2011, ale skúseností ľudí, ktorí sa starajú o vaše zájazdy siahajú ešte ďalej, vychádzajú z pôvodnej spoločnosti Poď na futbal, ktorá vznikla už v roku 2008. Tisíce spokojných klientov, ktorým spoločnosť pomohla zaistiť lístky na Ajax Amsterdam, Arsenal Londýn či iné prestížne tímy hovoria o tom, že táto cestovka to robiť vie. Okrem samotných zápasov pre klientov zabezpečí aj dopravu, ubytovanie či delegáta. Takže to máte všetko full servis.

Neviete sa rozhodnúť, ktorý zápas si vybrať?

Neviete sa rozhodnúť, ktorý zápas je pre vás najlepší? Tu je niekoľko tipov, ktoré vám prinesú strhujúcu atmosféru v hľadisku, skvelé predstavenie na trávniku a nezabudnuteľný zážitok na celý život. Medzi najatraktívnejšie zápasy na svete patrí El Clasico, derby medzi Realom Madrid a FC Barcelona, dvomi odvekými rivalmi. Na tento zápas je zvedavých 450 miliónov na celom svete a vy môžete byť jeden z tých šťastlivcov, ktorí ho uvidia naživo.

Pre milovníkov talianskeho futbalu je povinnosťou kúpiť si lístky na zápas AC Miláno vs. Inter Miláno, súboj klubov z jedného mesta na krásnom štadióne San Siro. Ďalším zápasom z Talianska je opäť mestské derby AS Rím vs. Lazio Rím, ktoré býva neuveriteľne vypäté. Ak dávate prednosť dynamickému anglickému futbalu, Premier League má pre vás veľa skvelých derby. Medzi tie najobľúbenejšie patria zápasy Arsenal Londýn vs. Tottenham Hotspur, Everton vs. FC Liverpool či Manchester City vs. Manchester United. Práve kolíska futbalu je veľmi bohatá na skvelé zápasy. Chcete vedieť viac? Kliknite na FutbalTour.sk.