Komplexné služby pre kvalitné osvetlenie akéhokoľvek interiéru

Svietidlá sú dôležitou súčasťou interiéru. Prinesú doň atraktívny kúsok, ktorý v priestore dokáže vyčariť úplne inú atmosféru, no v prípade nesprávneho výberu aj narobiť poriadnu galibu. Ak sa v svietidlách nechcete zmýliť, mali ste si pri ich výbere nechať poradiť od odborníkov. Práve tí vás dokážu správne nasmerovať a v interiéri doladiť dizajnovú ako aj technickú stránku osvetlenia.

Dôležité je rovnomerné osvetlenie a optimálna svietivosť v priestore

Služby pre kvalitné osvetlenie od spoločnosti Casca aj vo vašom interiéri zabezpečia bezchybné osvetlenie, ktoré bude ako šité na mieru danému priestoru. Nezahŕňajú len výber konkrétneho svietidla či zaujímavého tienidla, ale riešia problematiku osvetlenia komplexne už od základných inštalácií. Je totiž potrebné zvoliť správne umiestnenie, prípadne počet svietidiel tak, aby bol každý kúsok priestoru osvetlený rovnomerne a zároveň dostačujúco. Práve to rieši svetelno-technický výpočet. Je vhodný najmä pre rozľahlejšie miestnosti či otvorené priestory, kde sa vyžaduje prítomnosť hneď viacerých svietidiel. Vďaka tomuto výpočtu budete presne vedieť, kde a koľko svietidiel je potrebné umiestniť, aby bola dosiahnutá optimálna svietivosť.

Konsenzus medzi svietidlami a ostatnými prvkami interiéru

Klienti, ktorí chcú svoje bývanie zariadiť naozaj precízne, určite využívajú služby architekta či interiérového dizajnéra. Spoločnosť Casca s nimi pri tvorbe konceptu interiéru spolupracuje tak, aby bol dosiahnutý dizajnový konsenzus medzi základnou dispozíciou, farbami stien a podlahy, nábytkom, doplnkami a samotnými svietidlami. Súčasťou služieb je aj odborné poradenstvo zamerané nielen na výber vzhľadovo atraktívneho a vhodného svietidla do konkrétneho priestoru, ale aj na možnosti ako na osvetlení ušetriť alebo ho riadiť. Odborní pracovníci vám predstavia a odporučia konkrétne svetelné zdroje či ukážu systémy umožňujúce regulovať mieru osvetlenia.

 

Samozrejmosťou v rámci ponúkaných služieb je aj profesionálna montáž zvolených svietidiel s garanciou kvality a rýchleho odstránenia akýchkoľvek problémov. V prípade záujmu o komplexné odborné poradenstvo súvisiace s osvetlením interiérov neváhajte ani vy využiť ponúkané služby. Kontakty predajne svietidiel Casca, kde o ne môžete požiadať, nájdete na internetovej stránke spoločnosti.