5x ÁNO pre vstavané skrine

Premýšľate nad tým, či sa rozhodnúť pre vstavané skrine na mieru? Ich päť hlavných výhod vám ponúkame práve v tomto článku.

 

  1. Efektívne využitie priestoru

Pri klasických skriniach sú rozmery vopred dané a už s nimi nepohnete. Vstavané skrine na mieru vám pomôžu využiť aj kúty jednotlivých miestností. V kuchyni tak môžete mať rohovú skrinku na cestoviny, v chodbe praktický minišatník na uloženie kabátov a svetrov. Navyše rozloženie poličiek, priestoru na vešanie a šuplíkov je na vás.

 

  1. Online návrh

Mnohé firmy venujúce sa vstavaným skriniam a celkovo nábytku na mieru, ponúkajú zákazníkom online návrhy vstavaných skríň, takže môžete priamo na stránke vidieť ako bude vaša skriňa vyzerať. Takúto možnosť ponúka napríklad aj slovenská firma mojaskrina.sk

 

  1. Výber materiálov

Na internetových stránkach sú ukážky materiálov z akých môže byť zhotovená vaša skriňa. Vyberiete tak odtieň dreva, ktorý sa buď hodí k súčasnému interiéru, alebo výraznejší aby medzi nábytkom vynikla práve nová skriňa. Nápaditosti sa medze nekladú a ponúkaná škála farieb dreva je naozaj bohatá.

 

  1. Doplnky

Vy vyberáte farbu kovania, materiál z ktorého budú rámy vstavanej skrine, veľkosť a tvar zrkadla, matnosť sklenených dverí, fototapetu a mnohé ďalšie doplnky vďaka ktorým bude práve vaša vstavaná skriňa originálna. Zároveň vám jednotlivé doplnky pomôžu skriňu oživiť a skrášliť. Vďaka fototapetám a farebnému prevedeniu bude vstavaná skriňa vhodná aj do detskej izby.

 

  1. Cenová dostupnosť

Vstavané skrine na mieru sú v súčasnosti cenovo porovnateľné s klasickými skriňami. Navyše ak vystihnete dobrú akciu alebo vezmete zľavený materiál, máte vstavanú skriňu za naozaj dobrú cenu. Okrem toho ak prepočítate dnešné ceny za jednotlivé skrine, skrinky a komody, oplatí sa radšej jedna poriadna skriňa na mieru.