Komplexná stomatologická starostlivosť.

Poznáte to, chodíte k zubárovi na jedno miesto, ale keď potrebujete vytrhnúť zub múdrosti - pošlú vás k inému zubárovi. Vy alebo niekto z vašej rodiny potrebuje zubný strojček? Idete zas niekde inde, na preliečenie koreňových kanálikov pod mikroskopom zase inde… Čo keby ste vedeli vybaviť všetko pod jednou strechou? Áno, dá sa to aj na veľkých klinikách, tam často ale chýba osobný prístup a hlavne že zubný lekár ktorý vás ošetroval a na ktorého ste si zvykli je za rok alebo dva zas preč a na jeho mieste je niekto nový… Je vám to povedomé?

Predstavte si, že nemusíte nikam chodiť a všetky spomínané zákroky Vám vedia, profesionálne a s ľudským prístupom, bez čakania, stresu a bez bolesti urobiť v príjemnej atmosfére rodinnej zubnej kliniky. Navyše vo výbornej lokalite a dokonca pešej dostupnosti z centra mesta, Auparku, na kraji Petržalky vedľa Einsteinovej ulice. Miesto kde pre vás majú vlastné parkovacie miesta a MHD stojí hneď za rohom.

Investícia do seba a hlavne vlastného zdravia je dôležitá vec. Mali by sme venovať veľkú pozornosť do koho rúk sa zveríme. Či už si len dáte urobiť zubnú hygienu, zubné bielenie, alebo nové korunky, prípadne vyrovnať zuby pomocou zubného strojčeka - klasického alebo neviditeľného, prípadne sa rozhodnete pre celkovú náhradu chrupu na implantátoch.

v Kafka Dent znamená, že môžete mať váš krásny vysnívaný úsmev jednoducho a všetko vybavíte na jednom mieste. Akúkoľvek cestu je potrebné zvoliť, na jej konci bude krásny úsmev, po akom túžite. V Kafka Dent máme pre Vás pod jednou strechou všetky riešenia.  Navyše u nás nájdete vždy odborníkov - garantov malej kliniky s vždy príjemnou rodinnou atmosférou - Dr. Danielu Kafkovú, ktorá má na starosti liečbu neviditeľným a klasickým zubným strojčekom, a Dr. Mojmíra Kafku, ktorý sa venuje estetickej stomatológii, implantátom a stomatochirurgii.

Môžete sa objednať na konzultáciu. Máte tak výbornú šancu nezáväzne spoznať ľudí, ktorým starostlivosť o svoj úsmev zveríte. Samozrejme najlepšie sú recenzie od známych, priateľov prípadne iných pacientov. Dajte aj na svoje pocity, je veľmi dôležité, aby ste si s ošetrujúcim týmom odborníkov rozumeli aj po ľudskej stránke. Kvalitné zubné kliniky práve na takéto vzťahy kladú dôraz. Keď máte pocit že môžete svojemu zubnému lekárovi dôverovať, vaša cesta za krásnym úsmevom je omnoho príjemnejšia. Strach zo zubára je historicky známy a úprimne, rozumieme Vám, tiež by sme so svojimi zubami nešli k hocikomu - ale s moderným vybavením, ľudským prístupom, porozumením, trpezlivosťou a bezbolestným ošetrením sa snažíme aj tento mýtus vymýtiť.

Ďalším postrachom a dôvodom prečo veľa ľudí ošetrenie odkladá je cena za ošetrenie. Ruku na srdce, nie je to lacné. Dôvodom sú veľké náklady spojené na zariadenie a prevádzku zubných ambulancií, pravidelné kvalifikované školenia a vzdelávanie personálu. Riešenie môže spočívať v nastavení správnych priorít - vynecháte radšej tento rok rodinnú dovolenku a doprajete si úsmev aký ste vždy chceli? Férovosť znamená, že cena ktorú za ošetrenie zaplatíte je vopred jasná, bez zbytočných a nezrozumiteľných položiek v ktorých sa laik nemá šancu vyznať. Ideálne, keď je v cene zahrnuté všetko, čo je potrebné k bezbolestnému a precíznemu výsledku ošetrenia potreba. Aj na to sme v KAFKA DENT mysleli… Navyše po dôkladnom vyšetrení obdržíte aj bezplatnú kalkuláciu potrebného ošetrenia.

Sme tu pre vás, radi vám zodpovieme vaše otázky.