Hľadáte naozaj kvalitný strešný nosič? Thule nosiče sú jednotkou na trhu

Rozhodli ste sa kúpiť strešný nosič alebo box? Dobre vám poslúžia pri dlhších cestách na dovolenku a pri prevážaní športového náradia. Možno ste však zmätení zo širokej ponuky rôznych typov a značiek. Je pravda, že aj medzi strešnými boxmi a nosičmi nájdete viac, ale i menej kvalitné. Medzi najkvalitnejšie jednoznačne patrí značka Thule. O kvalite ich produktov svedčí aj to, že patria medzi najpredávanejšie na slovenskom trhu.

Kvalita a funkčnosť značky Thule

Rôzne typy boxov a nosiče sú na cestách vidieť hlavne počas teplejších mesiacov. Vo väčšine prípadov sú využívané na prevážanie batožiny alebo športových potrieb pri cestách na dovolenku. V zime sa s nimi môžete stretnúť hlavne na horách. Nosiče na lyže sú pre milovníkov zimných športov priam nevyhnutnou pomôckou, na ktorú môžu pripevniť nielen lyže, ale aj snowboardy. Z hľadiska kvality vo všetkých variantov nosičov a boxov vyhráva značka Thule. Strešné nosiče Thule využijete počas celého roka. Vyrábajú sa v rôznych modeloch, napríklad ako už spomínané nosiče na lyže, nosiče na prevážanie bicyklov, nosiče na kajaky, nosiče na surfy alebo strešné boxy Thule či boxy ostatných značiek. Základom pre montáž všetkých uvedených typov nosičov a boxov sú pevné, plne funkčné strešné nosiče. Na strešné nosiče následne jednoduchým spôsobom pripevníte to, čo chcete na streche vozidla previezť.

Ako si vybrať strešný nosič Thule

Značka Thule vyrába strešné nosiče na všetky typy vozidiel. Potrebné je si zvoliť variant kompatibilný s vašim automobilom. Preto si vopred naštudujte všetky technické parametre samotného nosiča a vášho auta. Nechajte si poradiť od predajcov alebo využite sprievodcov strešnými nosičmi v internetových obchodoch. Pomocou zadanej značky vozidla, roku výroby a modelu rýchlo nájdete vhodný variant nosiča. Následne záleží od vašich preferencií, či dáte prednosť veľkej nosnej ploche alebo dizajnovému tvaru. Na všetky nosiče značky Thule sa dajú pripevniť rôzne značky nosičov športového náradia i strešné boxy. Thule nosiče sa vyznačujú vysokou nosnosťou (až do 75 kg), bezpečnosťou a veľmi jednoduchou montážou. Jediným obmedzením strešných nosičov či boxov sú možnosti vášho vozidla. Dajte si pozor, aby ste na streche neniesli záťaž vyššiu ako je maximálna nosnosť strechy. Zároveň by ste mali byť obozretní pri jazde vo vyšších rýchlostiach a na miestach so zníženým výškovým profilom.