Dovolenka na Slovensku? Jednoznačne áno!

Už ste aj vy začali premýšľať nad letnou dovolenkou? Veď už je na to ideálny čas, no nie? O mesiac začínajú letné prázdniny a väčšina rodín chce pre svoje ratolesti to najlepšie! Čo by ste povedali na letnú dovolenku v Tatrách, uprostred čarokrásnej tatranskej prírody, kde môžete oddychovať, nečerpať potrebnú energiu, no zároveň sa zabaviť a vyskúšať mnohé atrakcie, ktoré tu na vás čakajú?

Vychutnajte si atmosféru tatranskej prírody

Pusté hlboké lesy, kde bežne môžete stretnúť tých najrôznejších živočíchov, nádherné horské doliny, tajomné jaskyne, ale tiež zachovalé zámky či nedobytné hrady s termálnymi kúpaliskami. Áno, presne toto sú dôvody, prečo sa oplatí aj tento rok dovolenkovať práve na Slovensku! Tatranská Lomnica apartmány poskytuje ubytovanie na úpätí Lomnického štátu, a to už od roku 1905! Návštevníci sa môžu kochať bezkonkurenčným výhľadom na okolité tatranské štíty z terasy alebo balkóna a vychutnať si obľúbenú kávu pri praskajúcom kozube. Znie to lákavo, však? Len neďaleko Grandhotela Praha máte možnosť absolvovať turistiku a zažiť spolu s vašimi blízkymi nezabudnuteľné dobrodružstvá plné tých najbláznivejších zážitkov!

Vyberte si pobyt, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám! 

Izba štandard sa vyznačuje jedinečnými detailmi a vlastnou históriou, čo vás nadchne už od prvého momentu, ako do izby vkročíte. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s vaňou, úložný priestor, televízia, Wi-fi, ba dokonca niektoré izby ponúkajú dokonalý výhľad na okolie priamo z balkóna! Pre tých náročnejších je skvelou voľbou deluxe apartmán, ktorý vás očarí veľkým priestorom, moderným prevedením v kombinácií s kožou a drevom či moderným krbom, ktorý spríjemní vaše spoločné večery. Poďte aj vy dovolenkovať do našich nádherných Tatier, ktoré ponúkajú toho skutočne veľa - pre malých aj veľkých!