Doprajte si spoločný zážitok pod stromček

Doprajte si spoločný zážitok pod stromček. Nevšedný darček v podobe Tantry

Moderná konzumná spoločnosť spravila z Vianoc, ktoré boli známe ako sviatky pokoja jedno z najstresujúcejších období roka. Svetielok nikdy nie je dosť, darčekov vždy môže byť viac a výhodné ponuky a zľavy nám dávajú pocit, že produkt, bez ktorého sme sa celý rok zaobišli bude kľúčom k štastnému prežitiu vianočných sviatkov.

Zážitkové darčeky, vrátia vianočným darčekom podstatu?

Väčšina vianočných darčekov počiatočne poteší, postupne sa však stanú efektívnym lapačom prachu, česť výnimkám. Rozhodne nie je zlý nápad zvážiť investíciu do darčekov, na ktoré budeme spomínať do konca života. Skúste sa rozhliadnuť po zájazdoch, rôznych kurzoch, večerný školách alebo relaxačných procedúrach. Či už si vyberiete kurz varenia, tanečnú školu alebo tantrickú masáž, obdarovaného čaká prekvapenie dvakrát a vianočná radosť sa bude opakovať pri realizácií darčeka.

Tantrická masáž ako vianočný darček. Faux-pas alebo vystúpenie z komfortnej zóny?

Tantrická masáž má v západnom svete relatívne krátku históriu, no aj za tak krátky čas stihla byť modernou spoločnosťou stigmatizovaná. Pravdou však je, že posvätná tantra je rituál starý stovky rokov a východnej kultúre miestami rešpektovaný viac ako jóga alebo Tai Chi.

Podstatou je starobylé poznávanie duševných síl a energetických prúdov, medzi ktoré patrí aj erotický náboj. Okrem blahodárnych účinkov na telo má erotická masáž pozitívny vplyv aj na celkové psychické rozpoloženie a vie byť prínosná pri získavaní životnej motivácie či upevňovaní partnerských milostných vzťahov.

Keď sa rozhodnete obdarovať niekoho tantrickou masážou je nutné mať na pamäti zopár vecí.

1.   tantra nie je sexuálna služba

Žiaden dotyk nie je reciprovaný a obrovský dôraz sa dáva na klienta a jeho duševné prežívanie.

2.   erotické masáže nemusia byť sólo záležitosť,

Ak máte chuť okoreniť svoj intímny život, absolvovať spoločnú tantrickú masáž je tá vhodná cesta. Navyše všetky nadobudnuté skúsenosti potom môžete realizovať spoločne v prostredí vašej spálne. Párové experimentovanie má blahodárny účinok na prehĺbenie vzájomnej dôvery, objavenie novej úrovne intimity ale aj ako prevencia proti upadnutiu do bežného stereotypu.

Čo vás počas tantra masáže čaká?

Na začiatok je dôležité povedať, že každá masáž je ušitá na mieru, po osobnej konzultácií s klientom. Skúsení maséri a masérky vytvoria obraz o tom kto ste a ako najlepšie môžu pomôcť práve vám.

Nasleduje masáž v diskrétnom, osobnom no maximálne profesionálnom prostredí, ktoré vám pomocou vonných sviečok a relaxačnej hudby prinesie do života maximálny pokoj. Ak neviete kde začať, odporúčame Tantra Diamond Bratislava. Tento masážny salón má tradíciu profesionálneho prístupu, neustáleho zdokonaľovania služieb a zástupu spokojných zákazníkov.