Darujte žene priestor na jej skrášľovanie

Ženy milujú možnosti na skrášlenie svojho zovňajšku. Okrem potrebnej kozmetiky však na to potrebujú aj priestor, ktorý bude patriť len a len im. Priestor, v ktorého pohodlí sa dokážu plnohodnotne pripraviť ráno do práce a večer do spoločnosti, a kde si môžu všetky potrebné pomôcky a doplnky prehľadne uskladniť. Takéto miesto môžete žene aj darovať, čím jej zaručene urobíte obrovskú radosť. A nemusíte sa báť, že by vás to finančne zruinovalo. Reč je totiž o obyčajnom toaletnom stolíku.

Teda nie až o takom obyčajnom. Toaletný stolík je totiž okrem svojho využitia aj akousi štýlovou záležitosťou, preto v prípade tohto kusu nábytku treba opustiť ponuku štandardných obchodov a zaloviť tam, kde ponúkajú originálne kúsky s osobitým dizajnom. Napríklad v štýle retro, kde môže mať toaletný stolík podobu honosného mobiliáru s tvarovanými nohami, vkusnými zásuvkami, dizajnovým zrkadlom v tradičnej bielej či ružovej farbe, často navyše aj s aplikovaným vzorom. Ak darujete žene presne takýto toaletný stolík, zaručene s ním zabodujete a urobíte jej obrovskú radosť.

Zamerajte sa na praktickú stránku toaletného stolíka

Okrem unikátneho dizajnu sa však pri výbere toaletného stolíka pre dámu zaujímajte aj o jeho praktickú stránku. Teda sa nenechajte ohúriť len dizajnom. Toaletné stolíky by mali obsahovať rozmanité úložné priestory tak, aby sa v nich dali prehľadne uskladniť nielen doplnky, ale aj rôzna kozmetika, vrátane tej dekoratívnej a parfumov. Samozrejmosťou by preto mali byť zásuvky, prípadne poličky a dostatočne veľká pracovná plocha s čiastočne úložnou funkciou.

Nezabúdajte na taburetku

K toaletnému stolíku už tradične patrí aj taburetka, v ktorej pohodlí môže žena tráviť čas pri svojom toaletnom stolíku. Ak dáme vyberiete stolík v prevedení charakteristického štýlu, v rovnakom dizajne by sa mala niesť aj taburetka. Napríklad u predajcu toaletnestoliky.sk je súčasťou stolíka rovno aj pohodlná čalúnená taburetka, ktorá príjemne dopĺňa samotný toaletný stolík.