Čo si obliecť na letnú party?

Chystáte sa na letnú party a neviete, čo na seba hodiť? Prichystali sme pre vás pár tipov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní a vytvoríte s nimi dokonalý letný outfit na každú party pri bazéne alebo na dovolenke.

Štýlové tričko

Módne dámske tričko s potlačou je skvelým základom, na ktorom ľahko postavíte váš letný outfit. Motív na vašom tričku môžete tematicky zladiť s party, na ktorú sa chystáte. Rôznymi letným vzormi tropického ovocia určite zabodujete.

Letné šaty

Svieže letné šaty môžu byť druhou alternatívou, ktorá bude tvoriť základ vášho outfitu na letnú party. Letné šaty ľahko s čímkoľvek skombinujete a môžete si na ne prehodiť aj komfortnú mikinu a vyzerať dobre.

Sexy šortky

Odhaľte nohy v nových sexy šortkách. Večer predsa nebýva moc zima a ak budete do rána tancovať, nohy vám určite nezmrznú ani pri zmene počasia. Výber šortiek je široký a určite si vyberiete krásny a zvodný kúsok.

Okuliare a klobúk

Party často začínajú už okolo obeda a preto nezabudnite na ochranu pred slnkom. Jeho agresívne lúče by vás mohli ľahko unaviť a večer skončíte s úpalom. V štýlovom klobúčiku a okuliaroch sa však báť nemusíte.

Sandále

Sandále, žabky a šľapky majú obrovskú výhodu. Ľahko ich vyzujete a môžete sa rovno hodiť do vody. Vyberte si taký kúsok, ktorý ľahko zladíte so zvyškom outfitu a pevnú obuv nechajte tentokrát radšej doma.