Čo darovať ako zážitok k narodeninám

Čo darovať ako zážitok k narodeninám

Rozhodli ste sa darovať blízkemu k narodeninám zážitok? Na výber máte veľké množstvo nevšedných dobrodružstiev, ktoré rozprúdia krv v žilách alebo prinesú chvíle plné relaxu. Ktoré zážitkové darčeky k narodeninám potešia mužov a ktoré ženy?

Čo poteší ako zážitok ženy

Darčeky k narodeninám pre ženy nemusia byť len vo forme kytice kvetov alebo parfumu. Buďte kreatívni a pre partnerku vyberte niektorý zo zážitkových darčekov. Nemyslite si, že ženy neocenia zážitky. Je to naopak, pretože sú počas bežného roka zavalené stereotypnými povinnosťami. Malé vybočenie zo všedných dní im príde vhod.

Zážitkové darčeky pre ženy vyberajte s ohľadom na to, čo má vaša partnerka rada. Ak viete, že nie je príliš dobrodružný typ, vyberte niečo pokojnejšie. Každá žena sa zaručene poteší chvíľam stráveným s vami. Vyberte pre ňu vyhliadkový let. Lety sa dajú zakúpiť v motorových i bezmotorových prostriedkoch. Pokojný vyhliadkový let malým lietadlom alebo hlučnejší, no pomalší let vrtuľníkom patria medzi najobľúbenejšie letecké zážitky. A čo tak letieť v otvorenom priestore? Pomalšie tempo počas letu balónom si vaša partnerka dosýta vychutná. Keď si chcete chvíle s partnerkou užiť osamote, kúpte súkromný let balónom.

Niektoré ženy sú viac akčné ako muži. Pre tento typ dám môžete vybrať tandemový zoskok padákom. Menej adrenalínový, ale o to viac zaujímavý je paragliding. Krúženie vo vzdušných víroch nad horami je top pocitom.

Čo poteší ako zážitok mužov

Výber darčeka pre pánov zo skupiny zážitkových nie je vôbec zložitý. Muži už ako malí chlapci túžili vyskúšať riadiť všetko, čo dokáže letieť alebo jazdiť veľmi rýchlo. Zážitkový darček pre muža typu pilotom na skúšku alebo let stíhačkou sú tutovkou. Uvidíte ten záblesk v očiach, keď sa váš partner dozvie, aký darček k narodeninám ste mu kúpili. Ešte dlhé mesiace sa bude všetkým známym chváliť, ako mal v rukách stíhačku a skúšal všetky možné triky.

Podobne ako ženy, aj mužov poteší let s padákovým klzákom alebo motorový paragliding. Skvelým zážitkom pre pánov je tiež letecký simulátor. V simulátore sa váš partner bude cítiť ako skutočný pilot veľkého dopravného lietadla. Všetky zážitkové darčeky je možné kúpiť ako pekný darčekový poukaz. Termín letu si obdarovaný môže vybrať dodatočne podľa vlastného želania. Väčšina leteckých zážitkov sa realizuje v rôznych lokalitách Slovenska.