Zážitkové darčeky pre nové zážitky, relax a útek z bežných dní. Vyskúšajte let stíhačkou alebo let rogalom. Svet z výšky vyzerá úplne odlišne.

Ako získať zážitok na celý život

Hľadanie dokonalého darčeka môže byť poriadnou výzvou a niekedy nedosiahnuteľnou métou. Avšak prečo by ste sa nemohli rozhodnúť pre zážitok, ktorý si vychutnáte vo dvojici? Ak hľadáte niečo vzrušujúce a plné adrenalínu, mali by ste zvážiť akrobatický let stíhačkou. Pokiaľ však hľadáte niečo menej extrémne či relaxačné, let rogalom je ideálnou voľbou.

Adrenalínový let stíhačkou

Akrobatický let stíhačkou v Piešťanoch je zážitok, ktorý si užijú len tí najodvážnejší ľudia. Tento druh letu vám ponúkne omnoho viac ako iba obyčajný let. Počas akrobatického letu stíhačkou si môžete vyskúšať, aké je to byť skutočným pilotom. Zažijete nečakané v podobe obratov, premetov, letu dole hlavou a následne pocítite kolmé stúpanie, obrovskú rýchlosť či preťaženie až 6G. Popritom máte stále príležitosť komunikovať s pilotom a kontrolovať limity, ktoré sa obávate prekročiť.

Akrobatický let stíhačkou nie je len o adrenalíne. Je tiež o neuveriteľnom pocite slobody a pocite, že vyskúšali niečo, čo väčšina ľudí nemá šancu zažiť. Vyčnievajte z davu a skúšajte nové veci, napríklad let stíhačkou s akrobatickými prvkami.

Zábavný let rogalom

Pokiaľ hľadáte menej extrémy zážitok, let rogalom si ihneď zamilujete. Ak ste priaznivci prírody, čerstvého vánku či prekrásnych výhľadov, tento zážitok je pre vás ako stvorený. Máte jedinečnú možnosť zažiť pokojnú atmosféru v oblakoch. Veľkým plusom je, že môžete letieť s ďalšou osobou, pretože sú k dispozícii dve rogalá. Každá z dvojice bude síce sedieť v rogale s inštruktorom, ale vzájomná komunikácia je možná vďaka slúchadlám.

Let rogalom je odlišný od klasického lietania v uzavretých lietadlách. Pocity pri lete rogalom sa blížia k pocitu voľného pádu. V istých okamihoch budete presvedčení, že vám narástli krídla. Tento omamujúci zážitok vás tak zvábi, že ho zaručene ešte raz vyskúšate.

Let rogalom je perfektný darček pre dvoch

Bez ohľadu na to, aký typ zážitku preferujete, je neskutočne dôležité pamätať na to, že spoločné zážitky sú tie najsilnejšie nástroje na posilňovanie vzťahu. Lety rogalom ako darčeky pre dvoch budujú spomienky. Spomienky s vami zostanú po celý život. Nebojte sa vyskúšať niečo nové, nezvyčajné a prežiť pár hodín vzrušenia či radosti.