Tento rok si dovolenku doprajte. Ušetríte s first minute

Tento rok si dovolenku doprajte. Ušetríte s first minute

Už dávno ste sa pred známymi nepochválili nádhernými zábermi z dovolenky? Rok čo rok trčíte počas dovolenky doma, rekonštruujete alebo pracujete v záhrade? First minute ponuka zájazdov vás presvedčí, že si má vedieť dopriať naozaj každý a bez výčitiek.

First minute. Zareagujte včas!

Ponuka first minute zájazdov sa v cestovných kanceláriách začína objavovať už koncom leta alebo začiatkom jesene a výrazne sa líši od tej, na ktorú natrafíte tesne pred začiatkom letnej dovolenkovej sezóny o pár mesiacov. Prekvapia vás zľavy aj do výšky 60 % percent, no čo je hlavné, dovolenku si vyberiete v dostatočnom predstihu, aby ste sa na ňu vedeli dobre pripraviť. Zlepšiť sa v cudzom jazyku, spoznať danú lokalitu vďaka turistickým sprievodcom a cestopisnej literatúre, vyznačiť si miesta, ktoré rozhodne chcete navštíviť.

Na first minute zájazdoch je úžasné aj to, že si rezervujete pobyt v dostatočnom predstihu, teda dostanete ten najlepší hotel, izbu s preferovaným výhľadom a tešiť sa môžete na extra služby. Na dovolenke v konečnom dôsledku nielen ušetríte, ale si aj užijete luxus, ktorý by ste inak čakali pri dovolenke z vyššej cenovej kategórie. First minute dovolenka vás určite nezaplaví výčitkami svedomia, že ste si dopriali. V hektickej dobe si treba vedieť psychicky aj fyzicky oddýchnuť.

Reagujte na zvyšovanie cien lacnou dovolenkou

S cenami energií a tými, čo sa na nás zlostne škeria v obchodoch, nič nenarobíme, avšak keď sa nechceme vzdať dovolenky, na ktorú sme boli roky zvyknutí, mali by sme vedieť, kedy je najlepší čas na jej rezerváciu. Určite to nebude v máji ani júni, keď sú už takmer všetky dobré ponuky vypredané a najlepšie hotely plné. Len čo budete mať za sebou vytúženú letnú dovolenku, hneď na konci sezóny si rezervujte ďalšiu, na ktorú sa môžete tešiť celý nasledujúci rok. Nemusíte sa báť, že vám na dovolenku nevyjdú peniaze, pretože mesiac čo mesiac beztak zápasíte s cenami v obchodoch.

Pobyt v zahraničí vás nemusí vyjsť viac ako bežná dovolenka v slovenských horách, samozrejme, ak si včas vyberiete z výhodnej ponuky first minute zájazdov. Nevzdajte sa dovolenky len preto, že doba podobným vymoženostiam nepraje. Každý sa môže vymaniť zo stereotypu a spoznávať svet. Samozrejme, že ak na dovolenku napokon z nejakého dôvodu nemôžete vycestovať, v dostatočnom časovom predstihu ju stále môžete zrušiť a vrátia vám za ňu peniaze.