Aj doma si môžete vychutnať lahodné espresso

Prepracovaný domáci kávovar je pomerne nákladnou investíciou, pričom cena optimálneho prístroja sa pohybuje okolo tisíc eur. S príliš lacnými modelmi si kofeínový mok nevychutnáte, pretože často nedisponujú ani vlastným mlynčekom na zrnká kávy. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme spoločnosť, ktorá má pod svojimi krídlami špičkové stroje švajčiarskej kvality.

V tomto segmente pôsobí švajčiarska značka JURA, ktorá má vo svojom produktovom portfóliu kávovary s vlastným mlynčekom. Aróma čerstvo namletej kávy putuje všetkými miestnosťami domu či bytu. Nespornou výhodou je, že si môžete nastaviť hrubosť mletia podľa svojho uváženia, čím výrazne chuť kávy ovplyvníte. Skúšaním a testovaním narazíte na nastavenie, ktoré vám maximálne vyhovuje. Veľkej popularite sa tešia kávovary JURA radu E8, ktoré sa vyznačujú pestrou škálou funkcií. Ale o tomto modeli sa ešte zmienime.

Silné espresso, nadýchané cappuccino a jemné latte macchiato. Všetky tieto druhy káv si pripravíte s exkluzívnym prístrojom JURA, ktorý sa ovláda jedným stlačením tlačidla.

Kávovar JURA ENA Micro 90

Inovatívny kompaktný kávovar JURA ENA Micro 90 dokonale namelie zrnká kávy, pričom zachová jej ojedinelú arómu. Technológia P.E.P. sľubuje bohatú penu, ktorá pristane ako cappuccinu, tak aj mliečnej čokoláde či kakau. Kávovar sa ovláda veľmi ľahko, pričom menu je v slovenčine. Nebudete mať žiadny problém s nastavením.

Kávovar JURA IMPRESSA E8

Drahším modelom je kávovar JURA IMPRESSA E8, ktorý sa pýši inovatívnou funkciou P.E.P. a ovládaním OneTouch. Farebný displej, na ktorom sa objavuje nastavenie v slovenčine, je jednou z dominánt prístroja. Charakteristickým rysom kávovaru je chytrý filter, vďaka ktorému nie je nutné prístroj odvápňovať.

Vyššie uvedené kávovary nachádzajú uplatnenie v domácom prostredí, kde si obyvatelia domu potrpia na výbornej káve.