Vyrážame na turné!

Hudobne nadaný ste už odmalička a vždy ste chceli mať svoju vlastnú kapelu. Bol to váš sen. Chceli ste si ho splniť. Lenže ako je všeobecne známe kapelu netvorí jeden člen, ale viac ako jeden. Museli ste niekoho hľadať, niekoho kto hrá na inom hudobnom nástroji ako vy. Už ste našli a vyrážate na turné? Paráda! Už je to tu!

Chce to však nové hudobné nástroje

 

Akonáhle bude vaša kariéra napredovať, je potrebné si nakúpiť aj nové výkonnejšie hudobné nástroje, ktoré zvládnu koncertný nápor pesničiek. Myslíte si, že vaše detské hudobné nástroje by tento nápor nezvládli? Určite nie. Prečo? Odpoviete si aj sami. Ak ste boli na nejakom rockovom koncerte, všimli ste si, že by mali hudobníci nejaké jednoduché nástroje? Gitara, basa, všetko je perfektne premakané. Ozvučenie musí byť dobré, aby sa nestalo, že by spevák náhle stratil hlas, pretože by mikrofón prestal fungovať, poprípade by mal gitarista rozladenú gitaru. Ono sa to možno zdá, že koncertovanie je jednoduché. Chce to však mnoho príprav, ako napríklad ladenie gitár a ozvučovanie. Ale potom ten výsledok stojí za to! Tá atmosféra, tí diváci, tá kapela. Zážitok na celý život. Tak prečo preto neurobiť všetko a nezaobstarať si kvalitu?

Gitara fajn, basa fajn, trúbka fajn, ale čo klávesy?

Syntetizátory 

Čo sú to tie syntetizátory? Počuli ste o nich niekedy? Nie? A čo ak ste ich počuli pod názvom klávesy? Veď to ste už určite museli počuť a teraz sa chytáte za hlavu, že ste nevedeli čo to je! Je to hudobný nástroj, ktorý tvorí tóny elektrickou syntézou. Dodá vašej hudbe jemnosť, ktorú potrebujete. Alebo ste vy sám klávesák len zháňate klávesové syntetizátory s ergonomickým dizajnom? Na ehudobniny.sk nájdete tie najlepšie! Jazyku kláves porozumiete, ale čo ak chcete hovoriť iným ľudským jazykom?

Sedenie v škole

Či už ste mladý alebo starší, jazyk vás láka a vy sa mu chcete venovať, len doma vám to samo nejde? Potrebujete pomoc so vzdelávaním v cudzom jazyku? Veď kde inde sa obrátiť keď nie na vychytanú jazykovú školu Empire. Naučí vás novým ľudským jazykom, takže sa neobávajte, že sa stratíte pri koncertovaní a nedorozumiete sa s fanúšikmi.