Podnikateľ v hlavnom meste

Nemusíte byť zrovna Bratislavčanom, keď chcete podnikať v Bratislave. Myslíte, si že hovoríme hlúposti a že vám klameme? Nebojte sa! Nie je to tak. Vieme, že podnikanie v Bratislave možno prináša riziko veľkej konkurencie, avšak ak ste dobrý vo svojom odbore, nemusíte sa vôbec obávať. Spotrebitelia hľadajú najväčšiu kvalitu a ak viete, že ponúkate tie najlepšie produkty alebo služby máte vyhraté. Prederiete sa medzi najlepších a čo viete, možno budete na prvom mieste. Preto sa pustite do bratislavských vôd podnikania. Budete sa plaviť po Dunaji, neláka vás to?

Adresa vášho podniku

 

Kde by ste sídlili, keby ste podnikali v Bratislave? Určite nie kdesi na tržnici, kde sa predáva ovocie a zelenina. Určite by ste si vybrali nejakú vychytenú kanceláriu, kde si vás hneď všimne široké spektrum spotrebiteľov. Sídlo vášho podniku by bolo najlepšie umiestniť niekde v centre a najmä nie vedľa vašej potencionálnej konkurencie. Veď si skúste vybrať na stránke sidlo-firmy.sk! Majú tam tie najlepšie ponuky adries! Zákazníci sa budú k vám len tak hrnúť. Neváhajte a kupujte, kým vás niekto nepredbehne!

Rozmýšľali ste však aj nad virtuálnou adresou? Aká to je?

Málo financií na kanceláriu

 

Nedisponujete veľkým balíkom peňazí a radi by ste ušetrili na nájme? Chcete kanceláriu z iného sveta, takzvanú virtuálnu? Neviete aká to je? My vás s tým oboznámime. Je to kancelária, na ktorej sa fyzicky nenachádzate, len je zapísaná pod vaším menom. Myslíte si, že nájmy takejto kancelárie sú príliš drahé? Mýlite sa, práve naopak, nájom za virtuálnu kanceláriu vás nevytrhne z biedy. Vaša virtuálna kancelária vám ponúka možnosť prenajať si priestory na školenie. Tak sa poďte školiť. Avšak ako si urýchliť školenie?

Učivo na tabuli

Chcete, aby vaše školenie prebiehalo efektívnejšie a rýchlejšie? Ukazovanie a písanie na tabuli nie je pre vás, veď to ste si predsa odžili na základných a stredných školách. Teraz nastala doba interaktívnej výučby na elektronickej interaktívnej tabuli. Pomocou interaktívnej tabule sa učenie dostáva rýchlejšie ku zamestnancovi vašej firmy. Prezentované látky ho doslova vcucnú do problematiky.

Foto sixninepixels / freedigitalphotos.net