Vsaďte do kvality kuchynských potrieb

Zariaďujete si novú kuchyňu a premýšľate, aké hrnce, taniere či misky by sa do nej najviac hodili?  V prvom rade budete potrebovať kvalitné hrnce, ktoré určite oceníte aj v prípade, že nevaríte každý deň. Ich počet závisí samozrejme od toho, koľko vás je v domácnosti. No ideálny počet  sú aspoň štyri hrnce rôznej veľkosti.

Hrniec, ktorý zanechá vaše jedlo plné vitamínov

V žiadnej správnej domácnosti by však nemal chýbať tlakový hrniec, ktorý môžete využiť pri príprave gulášu, či iných výborných jedál. Ide samozrejme o väčšiu investíciu, no určite sa vám vyplatí. Prvý tlakový hrniec bol vyrobený už v 17. storočí a dodnes je veľmi obľúbený. Varenie je vďaka nemu rýchlejšie a efektívnejšie než v bežnom hrnci. Skvelou správou je najmä to, že čím kratšiu dobu sa suroviny varia, tým viacej prospešných látok v nich zostane. Usporíte teda až 70% času a 50% energie.

V minulosti sa tlakové hrnce vyrábali z menej kvalitného materiálu, čo však v dnešnej dobe už dávno neplatí. Vyrábajú sa z kvalitnej ocele a majú celú radu bezpečnostných poistiek. Príprava je tak zdravotne nezávadná a bezpečná, takže sa stáva súčasťou každej modernej kuchyne.  Tlakové hrnce Tescoma sú vyrobené z kvalitného materiálu a z dielenského spracovania. Máte možnosť vybrať si z viacerých veľkostí, no ideálne je mať jeden menší a druhý väčší.

707006

Pokiaľ si chcete spraviť radosť, hrnčeky od Tescomy sú pre vás tou správnou voľbou. Niet nad obľúbenú kávu či hrejivý čaj v hrnčeku, ktorý je len a len váš. Súčasťou každej domácnosti by mali byť aj misky, taniere, hrnčeky či set na fondue, na ktorom si určite radi pochutnáte. Bez kvalitných kuchynských potrieb by nemohla predsa žiadna domácnosť fungovať, takže je dôležité vsadiť na kvalitu, ktorá by mala byť pri vašom výbere prioritou.