Vianočný darček pre dokonalé snívanie!

Ako druhému dokázať svoju lásku pod vianočným stromčekom? Zabudnite na drahé a prepychové veci! V jednoduchosti je krása a darček venovaný od srdca je predsa drahší než tisícky drahokamov. Venujte darček, ktorý pomôže druhému príjemne a spokojne snívať. Prinášame niekoľko tipov!

1. Aroma difuzér

Povzbuďte zaspávanie svojho blízkeho aromaterapiou! Miesto klasickej aróma lampy darujte elektrický aroma difuzér. Prečo? Nebude musieť používať sviečky, ktoré sú väčšinou toxické a zbytočne znečisťujú vzduch v miestnosti a škodia tak zdraviu.

Aroma difuzér je navyše krásnym dizajnovým doplnkom. Zoženiete ich v rôznych prevedeniach, farbách, niektoré sú doplnené o LED podsvietenie, ktoré sa v miestnosti postará o kúzelnú atmosféru. Navyše je možné používať aj ako zvlhčovač vzduchu s nastaviteľným časovaním.

2. Relaxačná hudba

Upokojujúce melódie pozoruhodne spríjemňujú zaspávanie a následne ovplyvňuje naše snívanie. Nechcete utrácať peniaze za špeciálne relaxačné CD? Prejavte svoju kreativitu a vytvorte playlist meditačných a relaxačných skladieb. Vlastná tvorba je jedným z najkrajších darčekov.

3. Lapač snov

Lapače snov sú ďalším krásnym vianočným darčekom do spálne. Stará legenda hovorí, že sa zlé sny zachytia do siete lapača a tie pekné skĺznu po pierkach do duše spiaceho. Lapače sa vešajú do miestnosti alebo priamo za hlavu.

4. Baryt

Dary prírody sú nádherné! Nie je tomu inak ani u prírodných minerálov. Ich blahodarný vplyv na naše zdravie je známy už od pradávna a ich silu dodnes využívajú aj moderné technológie (v takmer každom kúsku elektroniky nájdete krištáľ) či medicína (ochrannú funkciu proti röntgenovému žiareniu plní tiež baryt).

Baryt je pozoruhodný nerast. Je skvelým pomocníkom pri meditáciách a podporuje kreativitu. Používa sa na liečbu nespavosti a rôznych duševných chorôb. Vyskytuje sa v rôznych farebných variáciách a po zahriatí na vysoké teploty svetielkuje.

Baryt môžete kúpiť v mnohých podobách a tvaroch. Či už zaobstaráte baryt ako kamienok, kryštál či šperk, urobíte dotyčnému zaiste radosť.